www.sudzibas.lv Andis Petuhovs KREdīta izsniegšana

Andis Petuhovs - KREdīta izsniegšana

Šis cilvēks kārivāts aizdevējs uz lieliem procentiem aizdod nelielas summas uz vekseļa pamata (summa x 10), nokavēju tad solija, ja atdosu 6xvairāk izsniegt kredītu 2500ls līdz ko atdošu summu. Ieskaitiju un teica ka tajā pašā dienā ienāks kredīts, gaidiju pusotru mēnesi, čakarēja smadzenes tā arī nesagaidiju. Neuzķaraties!!!

J

R Rasma 04.12.2011

vo, vo! tie viņu vekseļi ir miskastes vērtībā Es iesniedzu tiesā prasību un uzvarēju!petuhovs var iet uz savu vistu kūti, kaut pats ir pediņš.

R richs 23.05.2013

vai kāds ir mēģinājis tiesāties ar viņu saistībā ar vekseļiem?

N nelaujcakaret 22.09.2015

Jā, viņu vekseļiem nav juridiska spēka:
1. vekselim jābūt beznosacījuma darījumam, nevis balstītam uz līgumu;
2. pirms vekseļa izsniegšanas vekseļa devējam jāapmaksā valsts nodeva (maksātājam obligāti jābūt vekseļa izrakstītājam) u.c.
Šiem vekseļiem nav juridiska spēka. Šaubos, ka normāls notārs apstiprinās šādu vekseli. Ja arī apstiprinās, tad ir iesniedzama tiesā apvērsuma prasība un tiesa noraidīš šādu vekseli. Tad jau tā būs krāpnieciska darbība un cietušajam visas tiesības rakstīt iesniegumu valsts policijā.
Kā arī skataties LR Augstākās tiesas spriedumu (lēmumu)Lietas Nr. 11150044008 Lietas arhīva Nr. SKK-0010-14 LĒMUMS ar kuru tiek apsūdzēts Vilnis Petuhovs un Baiba Leibe (iepriekš - Makare)

Cilvēki neļaujiet sevi apkrāpt!

K Katrine 27.06.2016

Sveiki. Man ir saistība šobrīd ar Baibu vina ir mani iesudzejusi par to ka neatdevu kaut kadu vekseli atsutija man tur pappiru itka viss esot vinai notara apstiprinats bet nekas tads nav.

V Valeria Moreva 15.08.2018

Vai ar jumsvar ludzu sazinaties? Mes neko nevaram pieradit tiesa

J j777 17.05.2017

Arī situācija ar vekseli un 3000 ls, Ir doma arī griesties VP, jā kādam vēl ir varbūt apvienojamies.

R Ricko 20.11.2017

Sveiki. Ka ar jums sazinaties?

Mans ēpasts [slēpt]@inbox.lv

Laika netam atbildēju sory

V Valeria Moreva 16.08.2018

Varu ar Jums sazināties?

R Rita Biksāne 23.11.2017

Sakiet lūdzu kā var noviņa aizņemties kontak tāruni var palūkt