Andis Dūmiņš - Krāpšana

Vēlos ziņot visām sievietēm par Andi Dūmiņu, kā sieviešu izmantotāju, krāpnieku, rūdītu zagli (nozaga motorzāģi, visas mugursomas, fotoaparātu, pilnīgi jaunu televizoru, profesionālu krūmgriezi - trimmeri un pat gadiem stāvējušu un mīļu penāli pilnu ar parstajiem zīmuļiem ar kuriem kādreiz rakstīju notis) , klaidoni no Gaujienas pag. , drausmīgu šantažētāju un teroristu. Andim dūmiņam šķiet, ka dzīvot Rīgā var par baltu velti. Veselu gadu nemaksāja ne elektrību, ne īri uzkrājot drausmīgu parādu. Tikai ar policijas starpniecību tiku no viņa un viņa bezkaunīgā dēla Ilgvara Trubņikova (viņa dēliņš Ilgvariņš ir ļoti izvēlīgs ar turīgiem un bieziem cilvēkiem sarunājas, piemēram darba priekšniekiem, bet ar parastiem cilvēkiem nesarunājas, abi ar tēvu ir blēži) vaļā. Andis dūmiņš ir izjājies ar savu meitu no kuras viņiem ir divi bērni. Viņš no manas ģimenes izkrāpa 3000 eiro paņemot uz mana vārda kredītus 3000 eiro apmērā, solot, ka it kā samaksāšot, kas tā arī nenotika. Es pati drīz, paldies dievam, būšu nomaksājusi. Reāls tumsonis, izbijis dzērājs un noziedznieks. Ārkārtīgi melīgs un viltīgs cilvēks, taisīja mani par tādu, kāda vispār neesmu-reāli grieza uz riņķi un čakarēja prātu. Prot spēlēt uz sieviešu psihēm, apstrādāt pamatīgi. Andim patīk ložņāt par sieviešu personīgajām vēstulēm, e - pastiem un rakāties par sieviešu dokumentiem un pat zvanīties viņam svešiem cilvēkiem - maniem skolotājiem, kursa biedriem, terorizēt viņus uzdodoties par ļoti gādīgu un labu cilvēku. Ārkārtīgi bezkaunīgs vīrietis, gribēja ar savu jauno draudzeni izdzīvot mani no manas pašas dzīvokļa - izkrāpt manu privātīpašumu-dzīvokli. Un arī uz mani viņam bija ļoti slikta ietekme - gribējās bieži piedzerties, neko nedarīt un ņemt kredītus viņam par labu. Viņš mani terorizējot un šantažējot iebaidīja, uzspieda sevi ar varu. Es biju izmisumā. Tikai pateicoties Latvijas valsts policijai viņš mani vairs neterorizē. Dēļ viņa terorisma esmu nomainījusi pat 4 telefona numurus un nomainījusi vismaz četrus epastus, lai nekontrolē, ko es saņemu e pastā. Kaut kāds nenormālais. Laikam ir beidzis Gaujienas garīgi atpalikušo bērnu internātskolu, jo visiem viņa bērniem ir garīgas problēmas. Laikam iedzimts. Vienu laiku mani māca bailes, ka nenošauj vai nenoslepkavo mani. Baidos, ka viņš nav pat slepkava un izbijis cietumnieks, jo viņam bija ļoti cietumnieciski gājieni. Slavēju dievu, ka viņam jau 8 mēnešus ir attiecības ar citu sievieti atbilstošu viņa līmenim un viņa vecumam un beidzot ir beidzis mani terorizēt. Esiet sievietes piesardzīgas iepazīstoties internetā, jo tā es ar viņu iepazinos un pēc kopdzīves ar viņu biju pilnībā izputināta. Bija labi, ka atradu darbu un varēju kredītus pamazām nomaksāt. Atceros dzīvi kopā ar viņu kā pēdējo murgu. Pēc viņa bija kā pēc tornādo viesuļvētras. Viņam ir deviņas tieslietas ar kredītiestādēm un alimentu parādi kopā parāds uz 20 000eiro. Esiet sievietes uzmanīgas no iepazīšanās internetā, tur ir vīriešu tusiņš! Ļoti bīstami ir iepazīties internetā, labāk aizejiet uz kādu klubiņu un dzīvē iepazīstieties! Visām labu vēlot Baiba Baiža.

Papildināts Mellene888 28.04.2019

Manprāt, mans bijušais draugs Andis Dūmiņš ir pilnīgā bērna prātā.Uzskatīja, ka Rīgā var dzīvot par baltu velti veselu gadu.Uzskata, ka nav ne jāmaksā īre, ne komunālie pakalpojumi.Uzdzīvoja uz sieviešu rēķina.Tāpat ar kredītu ņemšanu, neuzskata, ka ir jānorēķinās ar bankām.Tāpēc jau viņam ir deviņas tieslietas ar kredītiestādēm.Un vēl centās man arī iestāstīt, ka vajag sūdzēt tiesā kredītiestādes un lai es ar nemaksājot.Es gan saprotu, ja es aizņemos, tad tā nauda nav manējā un man tā noteikti ir jāatdod.Tāpēc jau viņš ar pliku pakaļu staigā.Tāpat, kas tas par vīrieti, kurš nemaksā saviem miesīgajiem bērniem alimentus un bēguļo no bāriņtiesām.Pēdējais jāklis un blēdis.Viņam vispār nav nekādas atbildības sajūtas.Ja var pie saviem bērniem ierasties tikai uz Ziemassvētkiem ar divām konfekšu paciņām, tad vai viņš vispār ir tiesīgs saukties par tēvu.Un kas attiecas uz mums, tiešām esmu starā, ka viņam jau 8 mēnešus ir cita sieviete un lai pat necer, ka es ar viņu vēl krāmēšos un ņemšu atpakaļ.Es būtu traka, ja tik garīgi nesaderīgu vīrieti ņemtu atpakaļ.Es viņu nekad neesmu mīlējusi un viņš to pats atzina, viņš man burtiski derdzās,viņš vienkārši man ļoti nepatīk- pilnīgi viss man viņā nepatīk.Pilnīgi man ir atgrūšanas reakcija, jo es jau ilgu laiku nezināju patiesos lietas apstākļus.Lūk, ar šādiem tipiņiem var internetā iepazīties un tā uzbāžās, ka ilgi pēc tam vaļā nevar tikt.Nu ja vēl māksies virsū, es momentāli došos uz Latvijas valsts policiju, bez žēlastības!

Papildināts Mellene888 28.04.2019

Sveiki!Ir cilvēki, kuri grib ar varu man uzspiest Andi Dūmiņu ar viņa dēlu Ilgvaru Trubņikovu.Šiem cilvēkiem ir radies pilnīgi nepareizs priekštats par mani un viņi ļoti smagi kļūdās, ja domā, ka Andis Dūmiņš ir man ļoti piemērots un pat izskatā līdzīgs.Es viņam nebūt neesmu līdzīga izskatā, vajag ieskatīties kārtīgi.Ko es varu pati par šo visu teikt- tik nepiemērotu cilvēku kā viņš priekš manis es vienkārši nepiemērotāku nevaru iedomāties.Arī mani līdzcilvēki pasaka, ka šis cilvēks nav mana izglītības līmeņa cienīgs un iespējams, ka man ir darīšana ar garīgi slimu cilvēku, kurš nav pat pabeidzis Gaujienas garīgi atpalikušo internātskolu- iet visam pāri kā viesuļvētra pēc sevis atstājot miskasti un pēdējo postažu.Nu kā var tā uzspiest man cilvēku, ar kuru es vairs dzīvē nevēlos ne kontaktēties, ne satikties.Lai meklē sev atbilstoša līmeņa sievieti.Būšu pateicīga, ja palīdzēsiet man no viņa tikt uz visiem laikiem vaļā, ja tas ir kāda spēkos.Es tāpat iešu uz policiju, jo viņam derētu pasēdēt cietumā pēc visiem viņa gājieniem.Teikšu godīgi es pazīstu vēl trīs cilvēkus, kuri ir izgājuši cietuma skolu un viņiem pat prātā neienāks tā cūkāties un izmantot sievietes, kā Andim Dūmiņam! Šķiet, ka esmu iekļuvusi kaut kādā augstskolas murgā, jo tik traku veci nekad nebiju dzīvē satikusi.Un tieši, kad studēju augstskolā es uzkuļos šitādam virsū- plikadīdai, klaidonim, kurš pat nebija piedeklarējies Latvijā, cilvēkam ar alimentu un 9 tieslietu parādiem pāri 20 000 eiro? Kur tiem cilvēkiem ir prāts, ka man viņš ir kā radīts un piemērots.Šaušalas, es jau kad iepazinos nezināju patiesos lietas apstākļus.Es vienmēr esmu dzīvojusi bez kredītiem,nav pat prātā nācis ņemt.Esmu iztikusi ar savu mazumiņu,esmu centusies pat iekrāt, esmu ļoti atbildīga pret visiem maksājumiem.Nav nekādu parādu un uzveicu arī Dūmiņam par labu ņemtos visus maksājumus.Man nekad vējš kā Dūmiņam galvā nav svilpojis.Nu kā var domāt, ka mēs ar viņu esam kā radīti kopā būšanai? Sanāk viņš uzdzīvos un es tik kā muļķītis visu laiku maksāšu.Tā ir reāla manis izmantošana un griešana uz riņķi.Kā nav kauna šitādiem diviem plikadīdām, kuri kniebj un sit,izber somiņas saturu un uzspļauj virsū, sēž reāli uz kakla, piesieties man.Tiem kuriem nepielec, ka Dūmiņš nav man īstais vīrietis, tiem es varu pateikt, ka es iešu tik bieži uz Latvijas valsts policiju, kamēr pieleks, ka mani Andis Dūmiņš vairs nedrīkst traucēt.
Man pašai gribas paceļot, gribas sevi palutināt un negribas par šitiem diviem plikadīdām no Gaujienas domāt.Nekad nekāda Dūmiņa sieva neesmu bijusi un nekad arī nebūšu, viņš nav man cienīgs pat roku pasniegt, kur nu vēl runāt ar mani.Viņš man ir pretīgs!Man no sirds žēl, ka man ir jāapgrūtina cilvēki, kuriem ar šo visu nav nekāda sakara.

Papildināts Mellene888 29.04.2019

Un ja tās divas Gaujienas glumās sliekas (Andis Dūmiņš un Ilgvars Trubiņikovs uzradīsies vēl mana īpašuma tuvumā gan Rīgā, gan laukos, es tūlīt pat izsaukšu policiju, jo šitādi bezkaunībai robežas nezin.

Papildināts Mellene888 03.07.2019

Andis Dūmiņš apstrādā pat policiju, pasaka, ka mēs esot dzīvojuši neoficiālā civilā laulībā(mums bija tikai attiecības) un ja ir kādas pretenzijas par iegādātajām lietām, ko nopirkām kopā dzīvojot, lai es vēršoties tiesā.Tā es meitenes pazaudēju gan 300 eiro vērtu jaunu tv, gan profesionālu trimmeri pa 800 eiro.Kur tad tiesāties un vēl tiesu izdevumi.Šādi maitas kā Andis Dūmiņš no Gaujienas Zīleskalna staigā apkārt bez sirdsapziņas pārmetumiem, viņi pat nezin kas ir godaprāts.Viņiem šāds jēdziens ir svešs.

Me

ramona 24.04.2019

Tu dzīvoji ar vīrieti kas guļ ar savu meitu? Kā tu ar to varēji sadzīvot?

Me Mellene888 24.04.2019

Viņam ir divi bērni no savas meitas, es kad iepazinos ar viņu, viņš ilgi man to slēpa.

ramona 24.04.2019

Tie bērni viņu sauc par tēti vai opi?

Me Mellene888 24.04.2019

Par tēti.Es Jums saku kaut kāds lauku pāķis un losis, kurš guļ ar visu kas laukos ceļā pagadās.

Me Mellene888 03.07.2019

Zn znaika1 24.04.2019

Cien.donna Beiža! Izlasot Jūsu garo penteri, šķiet, ka Jūs pati esat palīgskolas absolvente. Toties Andis Dūmiņš ir gudrs, ļoti labi pārzin sieviešu psiholoģiju. Līdz ar to, viņš "apstrādājot" tādas lētticīgās kā Jūs, panāk sev vēlamo rezultātu - iegūst naudu, jumtu virs galvas... Kamēr būs aitas, būs arī cirpēji (alfonsi).

Me Mellene888 24.04.2019

Nu Jūs jau variet tā domāt, tā ir Jūsu darīšana.Un dzīvojiet ar savu gudro domu laimīgs!

Me Mellene888 24.04.2019

Donna Beiža ar bija gudra, skaista un pievilcīga sieviete, vīrieši viņu iekāroja, nevis dumja aitas galva, kā Jūs cenšaties mani apvainot.Vajag filmu kārtīgi skatīties.Paldies par komplimentu!

Ta TavaMamma 24.04.2019

Uz kurieni jāsūta ziedojumi?Izskatās ka vajag ārstēties

Me Mellene888 24.04.2019

Jā Dūmiņam tiešām derētu paārstēties, jo ja viņam ir trīs psihiski slimi bērni, tad viņš pats noteikti ar nav vesels.

Ma macbeton 25.04.2019

Šitādām kuņas izmetnēm ir balstiesības.