www.sudzibas.lv Andele-Mandele saskarsme ar apmeklētājiem

Andele-Mandele - saskarsme ar apmeklētājiem

Organizatoriem jāpārdomā par ''biļešu'' kontrolētāju piemērotību saskarei ar apmeklētājiem.
Kongresa namā notikušaja Andeles-Mandeles pasākumā 2013.g. februāris, darbiniece, kas sevi dēvēja par Kati, uzvedās ļoti neinteleģenti. Pēc tik neinteleģenta uzbrauciena par aproces neuzlikšanu, jutos kā būtu kādu noziegumu izdarījusi. Ar varu man tika uzlikta aproce, kā roku dzelžus!!! Ieejas biļeti es tak nopirku!!, tā ari nesapratu kāpec jāizturas kā pret noziedznieku!! Bija sabojāta oma, un vairāk šādu pasākumu neapmeklēšu!! Un citiem ar neieteikšu!! Katei steidzami jāmācas komunikācija ar cilvēkiem, pie tam esmu gados 2 x vecāka par Kati!! Organizatoriem jāpiedomā par stilu un atmosfēru kādu izveido darbiniece/vai nolīgta persona, pat vēl neiejot pasākumā! Priecāšos, ja uzlabojumi tiks ieviesti un nevajadzēs ciest rupju attieksmi citām apmeklētājām.

I

N nautilus 03.04.2013

pasākums ir ļoti labs un atmosfēra tajā valda arī vienmēr ļoti draudzīga. ja Jums nepatīk, ka vajag līmēt aproci, tas nenozīmē, ka organizatori ir ļauni monstri! un tas ir domāts arī tam, lai, piemēram, izejot ārā no telpas, Jūs varētu atgriezties atpakaļ

I ilzen 03.04.2013

Lūdzu pārlasiet vēlreiz par ko ir runa!! Organizatoriem ir jāapmāca un jābūt atbildigiem kādā veidā komunicē ar pasākuma apmeklētājiem!! Ir korekti jāpaskaidro, nevis patiešam jāuzvedās biļešu kontrolierei kā monstram, nepieklājīgi uzvedoties un izrādot vardarbību un pazemojot! un tādējādā veidā pārvēršot šo pasākumu par atvainojiet paši sapratīsiet par ko..Vēlu uzlabot komunikāciju ar pasākuma apmeklētājiem.

N nautilus 04.04.2013

es atvainojos, tiešām neuzmanīgi lasīju

G Ginta Marjutenkova 20.04.2018
portāla Andele Mandele pārdevēja - Krāpšana, maldinoša informācija

Andeles Mandeles tirdotāja Kristīne Terentjeva savā profila pārdod replikas preces par orģināliem brendiem. Nakošajā dienā no portāla ir izdzēsusies , naudu neatgriež.. Uzmanieties no tādas pārdevējas !