www.sudzibas.lv andalūzijas suns netaktiskums un necieņa

andalūzijas suns - netaktiskums un necieņa

Labdien 30.11 pasūtiju galdiņu 4 pesonām - lūdzot ko skaistu un gardu pēts pavāra skatījuma. Kad atbraucām (līdzi bija latvijā pazīstams mākslinieks) biju vairāk ka šokā uz galda bija divi iegareni šķīvji ar kaut ko nenosakāmi pretīgu, izskatījās pēc zarnām ar zāli apkaisītas - palūdzu kafiju , tik augsta līmeņa (kā viņi sevi pasniedz) vajadzēja pienam nākt klāt - protams tas nebija uz 4 cilvēkiem tātad skaists, gards, un jauks bija karafes ar citron ūdeni un divi nenosakāmas izscelsmes prodokti. Palūdzu vai tad groziņi - kanapē , salātu , vai kā cita nebija?? pat atbildi nesaņēmu . kad nolēmām tur arī pasēdēt un parunāties ākslinieks palūdz atnest iepakojumu kurā paņemt visu līdzi - to arī neizdarīja mes 3 sievietes to pagaršot neriskējām kungs teicās ass un ne visai gards. stādās jautājums kāpēc gan ēdienu galerijā ir groziņi , ir salāti , ir skaisti noformētas gaļas plates , bet ja pasūtot un piesakt ka būs mākslinieks un vēlos ko gardu , skaistu man atnes " zarnas' skumji pirmo un nu jau pēdejo reizi tur biju .Žēl citu cilvēku kas arī vilsies un sēdēs drebinoties aukstumā un velmē ko gardu ieēst . oficante (ja tā var nosaukt) pat nav informēta ka ja ciemiņi runā nevajag pārtraukt un zem rokām stiepties pēc krūzītes lai noliktu nākamo patiesi skumji , jutāmies patiesi pazemoti , un bija kauns mākslinieka priekšā - tā ir latvija kurā cenas ir eiropas bet kūltūra vēl pat PSRS laikus nav sasniegusi ar cieņu Darja

D

R ri4y 08.12.2014

Iemac, rakstīt latvisk, a to neko saprast nevar! Vaj rakste sava valod.

D Darja 08.12.2014

un kā pašam ar pareizrakstību ????Iemācies tā raksta un latviešu valodā nav vārda a to - ir citādi - vārdu raksti ... šadi raksta, nevis rakste kā ir Jums un vārdu savā diemžēl raksta ar garumzīmi - tā kā Jums mazā teikumā ir gramatiskās kļūdas būtībā katrā vārdā
ar skumji

C Chiep_ 12.12.2014

Darja, viņš par tevi ņirgājas, bet tu te cepies :D

A andaluzijassuds 16.05.2018
Nav alus

Totāli reklamēja ka ir alus, bet kad atnācu alus nebija. 2/10. Limonāde arī negaršīga.

A andaluzijassuds 16.05.2018

žīdu kantoris