www.sudzibas.lv Anda Gudrā astrologes konsultacija

Anda Gudrā - astrologes konsultacija

Biju pie siis astrologes. Andas Gudraas draugos varat mekleet. uzvaardu vinai gan neatceros, jo man tas ir mazsvariigs.
tacu veelos jus visus bridinaat par so sarlataani. ieteica man vinju viena pazina.
nu godigi sakot, drausmas, nevienam neiesaku! murgoja vienaa laidaa, par to,ka man dzivei nav jeegas, ka man gaida tik vienas neveiksmes, ka esmu norakstiits , un par pagaatnes notikuso, arii pilniigi neko nejeedza pateikt. lai gan kaut kadus faktus tak jasavelk butu kopaa, lai varetu veidoties kopeejaa bilde. prasija visu man, pati pilnigi neko neredzeeja. protams, astrologs nav zilnieks, un sii ari nebij gaisrege , tacu tas vinas skalais, vulgaarais, un prastais runasanas stils bija paari visam, blaava kaa griezta. nu jaa, pazina teica,ka sii patiesiibaa straadaajot kafejniicaa par viesmiili. hgm,viesmiile un astrologe-pilnigi divas dazadas kategorijas. Anda, varbut, beidzot tieciet ar sevi galaa un izlemiet, pie kaa palikt? iesaku jau gan viesmili, tur tu butu sava ampluaa, un beigtu savu un citu karmu pie *irst !

NEIESAKU NEVIENAM ŠO LĒTO , VULGĀRO UN PRASTO ŠARLATAANI,KAS STASTA ZILUS BRINUMUS, UN VIZITES MAKSA PIE VINAS IR 70 EU!

G

M m00 19.03.2014