Anda Baloda - Krāpniece

Sniegsim maģistra darbu, bakalaura darbu, citu oriģinālu studiju darbu izstrādi no A līdz Z, kuri tiks noformēti atbilstoši metodiskajiem norādījumiem, un darba izpildes laikā Jums tiks veiktas visas korekcijas pēc darba vadītāja norādījumiem. Augstskolu darbos pēc nepieciešamības tiks izmantoti pēdējo gadu literatūras avoti, grafiskie elementi (tabulas, diagrammas, shēmas u. tml. ), kā arī pielikumi. Jums tiks nodrošināta konfidencialitāte jebkurā gadījumā. Kā arī pēc nepieciešamības piedāvājam tādus pakalpojumus, kā prezentācijas un runas sagatavošana, darba daļas papildināšana. Sūtīt uz e-pastu tēmas nosaukumu, nodošanas termiņus, norādot nepieciešamo darba apjomu, un vēlamo saturu, ja tāds ir. Tikai pēcapmaksa.Priekšmets: VairākiCena: 360 [slēpt]@inbох.lvVieta: RīgaPēc šī sludinājuma griezos pie Andas Balodas ar lūgumu uzrakstīt maģistra darbu, darbs tika uzrakstīts nedēļas laikā, labojumus solijas veikt, pie datora nebija iespejas tikt, caur telefonu likas viss normali, par darbu samaksaju 360€ , tā kā viņa man jau kādreiz darbu jau raktija, i prātā nevarēja ienākt, ka darbs nebus ta ka vajg!!!!Beigas izradijas šis ir jau kāda rakstītai darbs 2010.gada pec 2 nodalas visur bija "autors", lai gan vajadzeja but "autore" un kas mani shokeja shi darbs bija izmantots Biznesa augstskola Turiba (+ manai temai sakot ar otro nodalu sākas pavisam cita tēma) Vina man solijas visu izlabot, taču tagad nav ne naudas ne darba un pati Anda Baloda 1971.gada 09.julija dzimusi pamainijusi talruni 25242782 jo shis vairs [slēpt]@!!! Loti uzmanamies un neiesaistamies!!!!!!

J

Ventilators 06.01.2016

Vai tad kauns pašai nav?

O Objektīvs 24.04.2016

Par ko lai būtu? Katra personīga darīšana kā pieiet pie lietām, kamēr nevienam personīgi nedara pāri. Ir klients un ir pakalpojums. Klients samaksāja, bet pakalpojumu sniedzējs izrādījās kretīns. Par ko kautrēties klientam????

J JK16 07.01.2016

Šo sūdzību iesniedzu es! Un vēlos, lai to dzēšat, viss ir atrisinājies!

R Rihards Bolsteins 07.01.2016

Tad no sakuma pats padoma,ko raksti,a to brec no sakuma a tagad raudi

J JK16 08.01.2016

Pati esmu vainīga, jo beigās Anda ar mani sazinājās un izrādījās, ka viņas bija aizņemtas, līdz ar to nevarēja atbildēt uz manām vēstulēm!!! Viss ir nokārtojies!

I Ilona Maskale 23.04.2016

Pilnīgi peikrītu aferiste. Sanāca ar šo personu kontaktēties. Atsūtīja darbu, kas pat neatbilst tēmai. Vēl sāk mācīt ka visi pārējie ir muļķi

O Objektīvs 24.04.2016

Jk16 nav sūdzības iesniedzējs, kam novēlu tādu pašu izdošanos pakalpojumu saņemšanā kā šim klientam