www.sudzibas.lv And More Fashion problēmas ar interneta veikalu

And More Fashion - problēmas ar interneta veikalu

Mēģināju pasūtīt preces no interneta veikala andmorefashion. Veikals piedāvāja preču piegādi ar Omniva pasta termināli, parasto pasta sūtījumu vai Omniva kurjeru. Pirmie divi varianti reģistrētiem lietotājiem bija bezmaksas, ar piegādi 3-5 darba dienu laikā, ar kurjeru nākošajā darba dienā. Tā, ka sūtījums bija vajadzīgs ātri, samaksāju, bet sūtījumu saņēmu tikai trešās dienas pēcpusdienā. Nākamās problēmas sākās, kad daļu preču gribēju atgriezt un daļu apmainīt. Interneta veikala nosacījumi paredzēja, ka to izdarīt var caur Omniva termināli. Dzīvē viss izrādās ir sarežģītāk. Nu jau ir pagājušas divas nedēļas un nekādi nevaru nosūtīt preces atpakaļ, jo interneta veikals jau divas nedēļas nevar vienoties ar Omniva par bezmaksas preču atgriešanu, kā to paredzēja interneta veikala nosacījumi. Interneta veikals vienmēr laipni atbild, bet risinājuma nav. Šobrīd jau esmu oficiāli atteikusies no visa līguma. Labāk tomēr doties iepirkties uz vietējiem veikaliem.