www.sudzibas.lv Anastasija Pavlova Viltoti maksajuma uzdevumi

Anastasija Pavlova - Viltoti maksajuma uzdevumi

Peerk preces ss.lv un luudz nosuutiit uz Rezeknes Omniva pakomatu. Suuta viltotus maksaajuma uzdevumus, ka apstiprinaajumu tam, ka nauda ir nosuutiita. Prece esot nepiecieshama ljoti aatri, cilveeki suuta nesagaidot apmaksu, pamatojoties uz maksaajuma uzdevumu..

Papildināts Muk 31.08.2017

Tagad damīte darbojas ar pseidonīmu Viktorija Sīmene.
Jo vairāk iesniegumu VP, jo lielāka varbūtība kaut ko panākt!

Papildināts Muk 07.09.2017

Jaunais krāpnieces vārds: Sabīne Zute

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 04.07.2017

VP iesniegums ir uzrakstīts?

P Pgrupa 10.07.2017

Par nožēlu arī uzrāvos uz šo krāpnieci-ku.
Uzrakstīju iesniegumu VP. Pietam jau nodevu info ka tālāk prece tiek tirgota ss.lv ar lētāka un ar citu tālruņa nr.

M Marija 11.07.2017

Šī persona arī mani apkrāpusi, iesniegumu VP iesniedzu.
Vai ir kādas ziņa no Jūsu puses, vai kaut kas tiek darīts?

S Santa Līvziniece 11.07.2017

Es arī pirmo reizi uzrāvos uz šādu situāciju. Vai varu kaut kā pieslēgties un arī mēģināt ietekmēt šo situāciju?

S Santa Līvziniece 11.07.2017

Varat padalīties ar info, kam tieši jāadresē šāds iesniegums un ko tajā raksta?

M Marija 12.07.2017

Jāiet uz policijas iecirkni un jāpaskaidro situācija, tad tev pateiks iesniegumā saviem vārdiem aprakstīt visu, tas arī viss.

L latvijaa 31.08.2017

arprats, es ari esmu apkrapta no sis sievietes :(((( iesu uz policiju rakstit iesniegumu, cerams, ka kaut ko dabusu atpakal

M Macc 05.07.2017

Kā var neatšķirt fake no īstā :D Elementārāk, par elementāru :D

M Marija 11.07.2017

Vai varētu uzzināt, kas Jums tika konkrēti nozagts, kāds modelis?

Emmett Brown 13.11.2017

Krāpnieci sauc Aļina Medvedeva no Rēzeknes.

P Pgrupa 11.07.2017

HP 6360b bet vakar redzēju ss.lv ka tiek tirgots pa krietni lētāku naudu mans dators vēl tā pati persona tirgoja Asus. vakar nosūtīju info visiem Rēzeknes lombardiem par zādzību. Iesaku Jums to pašu darīt.

S Santa Līvziniece 11.07.2017

Tad es vēl viegli tiku cauri - man nozaga bērnu spēli, līdz ar to zaudējumi 24 eur...

Emmett Brown 13.11.2017

Jaunais krāpnieces vārds: Natālija Kovaļčuka