www.sudzibas.lv Anastasija Mihailova Balamute un spletnica

Anastasija Mihailova - Balamute un spletnica

Dzimusi 12.09.1993 dzīvo Rīga Zepniekkalna. PAR Aukli es samēloju, tikpat zemu krītu ka viņa, bet labi teluk patiesībā.
Esiet uzmanīgi ar šo minēto personu nav tas par ko izliekas!
Liela balamute neko nevar uzticēt tikai pļūrkst, divpusēja radība, tev saka vienu, bet otram samelo par tevim tā ka pagibsi uzreiz ka uzzināsi! Ļoti liela balamute pat savus draugus nomelno, ļoti skaudīgs cilvēks.
Nu ja tu esi tik gudrā tad ej uz policiju, lai viņi tev mēli apgriež, lai tu nevarētu cilvēkus nomelnot!

Z

Sigita Bronze 23.03.2018

Kaut kā neticās sūdzībai.

Sigita Bronze 23.03.2018

Visticamāk pati Anastasija sevi cenšas aizstāvēt - komentārs naidīgs un ar "krievisku" runas stilu.

Den91 24.03.2018

Iesi år månim uz råndinju?

A Anastasija93 23.03.2018

Nu tad tiekamies policijā gudrinieks!

C critical thinker 23.03.2018

gudriniekS? čalis sastresojies?

Z zolituda 23.03.2018

Neaizmirsti uz sēvim iesniegumu uzrakstīt par savu pļurksešanu

A Anastasija93 24.03.2018

Ну во-первых то что пишет этот аноним не правда, что подтверждает предыдущий пост, который он опубликовал. А потом сам же написал, что соврал.
Во-вторых свои данные я не публиковала, это сделал аноним.