Anastasija Baholdina ģim. ārsta prakse - slikta apkalpošana

Esmu ļoti neapmierināta ar ģimenes ārsti Anastasiju Baholdinu- Ozolniekos. Loti asa, nelaipna daktere. Asi un nelabprāt atbild uz jautājumiem. Pat nepavaicājot, kāpēc esmu ieradusies, atcērt ka viņai nav laika, tikai 5 minūtes, vairāk nevarot man veltīt. tā arī aizgāju netikusi pie ārsta , lai gan biju izstāvējusi un sagaidījusi savu rindu. Patiesībā tai laikā lietoju antibiotikas un bija radušās veselības problēmas. Jau iepriekš biju ievērojusi viņas nelaipno izturēšanos pret saviem klientiem, Vai tiešām ir tik grūti atbildēt, kur un kā varu sazināties ar attiecīgo speciālistu. Uz šo jautājumu man atcirta: meklē internetā. Ne jau visi gados vecāki cilvēki lieto internetu. Dzirdēju, kā citam pacientam ,kurš gāja pirms mani un vaicāja vai drīkstot ieiet, daktere atcirta- kas man katram durvis būs jāatver. Tad jau labāk nomirt, bet pie tādas dakteres - neiešu.

D

S SarmaSash 22.11.2018

Bet varbut ari nebija laika? Ka Jums liekas, ar Jums vienmer visi apkartejie cilveki ir apmierinati?

S Silvija Lonerte 23.11.2018

Ja ārsts neprot strādāt ar cilvēkiem un nevar pieklājīgi atbildēt tad šajā profesijā viņam nav ko darīt.

A Anastasija Baholdina 25.11.2018

Cienījamā kundze. Vajadzēja savam rakstam pievienot to, ka Jūs esiet nokavējusi savu pieņemšanu uz 1 stundu. Atnācat akūtas stundas laikā. Akūtas stundā katram pacientam tiek veltīti 5-7 minūtes, jo tā ir AKŪTA stunda, kur tiek risināti akutie jautājumi. Žēl ka kāds to nesaprot.

L L.L 15.08.2019

L. L - Ļoti gudrs un kompitents speciālists. Ar lielu pieredzi ne tikai medicīnā, bet arī kontaktā ar cilvēkiem.

I Ieva Zelča 07.02.2020

Dr. Baholdina ir arī mana ģimenes ārste un varu teikt tikai to labāko! Nekad neko nav atteikusi um vienmēr laba attieksme!

D Daina Vītoliņa 14.04.2021

D.Baholdina skaitās arī mūsu ģimenes ārste, nonācām pēc mūsu iepriekšējās dakteres aiziešanas pensijā, viedoklis kāda viņa ir kā daktere man nav, jo neesam no slimotājiem, bet 1x pa diviem gadiem kad nu saskārāmies, tad sapratu, ka pieklājība dakterei ir sveša. Iespaids, ka ir ļoti augstprātīga un iedomīga. Par komunikāciju ar pacientiem un citiem līdzcilvēkiem vajadzētu piedomāt.

Очень хороший врач, специалист высшей пробы. Всегда приветлива, внимательна, всё доступно объяснить. Очень рад, что у меня такой семейный врач!