www.sudzibas.lv AnAmGo SIA Nekvalitātivs remonts

AnAmGo SIA - Nekvalitātivs remonts

Remonts uztaisīts tik ļoti pavirši, ka pēc remonta visu vannas istabu ir jāpārtaisa. Viss izdarīts tjap ļap. Lamināts salikts tā - itkā cilvēks liktu ar aizvērtam acim. Vanna nokrāsota tā - ka pēc nedēļas visa krāsa sasprēgāja un nolobījās.
Zvanīju prasīju, lai samaina laminātu un pielabo to kas nebija izdarīts, vairs neceļa telefonu un pazuda.

S Sakura Shinigami 23.08.2022

Varbūt nejēgas lika, kas neko no ta nesaprot ?

M Marija27 23.08.2022

Paskataties uz bildem, jums liekas ka lamināts uzlikts normāli? Es neesmu profesionāls, bet laminātam nav jābūt uzliktam ka mozaikai. Tapat ar vannas istabas remontu - pods nepieskruvēts, bačoks tek, vannai ūdens neiet prom jo vanna pielikta škibi, ūdens no krana tek. Jā meistars visu uztaisa godam, viņam nav iemeslu neatbildēt uz zvaniem.

M Marija27 23.08.2022

Droši vien. Bet diemžēl tas atklājas tikai pēc fakta.

Good Intentions 24.08.2022

Stabili SS vai facebook variants.