www.sudzibas.lv Anada Mārkalnes1 Vadītājas attieksme

Anada Mārkalnes1 - Vadītājas attieksme

Man piezvanīja vadītāja no sia Anada Mārkalnes ielā1-1b un uzaicināja uz pārrunām, sakarā ar darbu. Norunājam , ka nākšu otrā dienā mācīties par pārdevēju kasieri. Tā arī ierados no rīta pusastoņos un kad sāku strādāt ar kasi , tad Natālijas ( tā sauc veikala vadītāju) maigā sejiņa izmainījās. Es kā jauns darbinieks pirmo reizi mēgināju apgūt kasi, bet pie reizes arī kārtoju vitrīnas. Kad kļūdījos ar kasi , viņa strikti noprasīja , vai naudu esot iebāzusi kabatā un nav ko taisnoties. Tas jau nav vienīgais pārkāpums. Visu laiku jāklausās, ka viņa mūsu vietā strādājot. Bez tam pazvanījusi uz manu iepriekšējo darbavietu un itkā noskaidrojusi, ka darba laikā dzerot, bet tā nav taisnība, jo pa Ziemassvētkiem visi dzēra šampanieti. Bet tas vīrietis tā pateica, jo mēs sastīdējamies un es aizgāju no tā darba. Vispār sia Anada arī nepaēdīsi, jo drīkstot zālē tikai viens dzert kafiju, bet redzēju , ka iesēdušās " pārdevējas varēja pat ēst un dzert. Es līdz pustrijiem dienā vēl nebiju pat brokastis ēdusi. Ja gribat katordznieka dzīvi, tad ejiet uz sia ANADU.

I