www.sudzibas.lv AMJ BUVE Nemaksa algu

AMJ BUVE - Nemaksa algu

Vaditaji.. Sola bet nesamaksa. . Vairak ka 10 cilveki palikusi bez algas.. Darba drosibas nav nodoklus nemaksa... Paliek parada ari piegadatajiem un sadarbibas partneriem... Nekada gadijuma nevajag ielaisties ar sim personam

Aigars31 23.02.2017

Tur kur ceļ tur arī gāž .. tādam uzrakstam kā no raiņa ir jābūt izcirstam mūsu zemē uz kādas marmora plāksnes
kur celsi tur klupsi ..
kur celtnieki nāk tur debess sāk mākt
un tamlīdzīgi ...P un bezrūpībā runcis krākt
un visu atkal sākt
lieciet pasutītāji web kameras ar ieraktu ko celtnieki dara nedara.. .. lēti un praktiski..

K kaspars dreimanis 23.02.2017
Krāpšana

Sitam kantorim brinums ka nav uznacis Vids un finansu policija.. Visiem zinams ka abi darbonji klavs un edgars nodoklus nemaksa, shemo ar izdevumiem un pvn.. Vilto parakstus darbiniekiem, pienem un atlaiz kad grib un algas protams ka nemaksa, tapat sola bet nemaksa piegadatajiem un sadarbibas partneriem.. No pasutitajiem panem avansu bet darbus neveic

"Sitam kantorim brinums ka nav uznacis VIDS un Finansu policija." - te visi brīnās, ka ziema uznākusi, bet Tu - VIDS, Finansu policija. Citiem uznāk, citiem arī atkārtojas.

Aigar31, tev atbilde, kā no Raiņa:
Kad prātiņš īss, bet mēle gara,
Un domas traucas savā vaļā,
Kad pirksti tastatūru baksta,
Un liekas pat: tie kaut ko raksta!
Vēl rindiņa, vēl viena sleja,
Top verbālajā diarejā...
Un ticība, ka to kāds lasīs,
Dod atkal jaunu spēku rakstīt.
Bet piedod, Aigar, tava putra,
Nu nav nekāda kamasutra.
Jel samierinies, spalvas brāli -
Tavs intelekts ir tāds kā cālim!

V Viktorija Lee 24.02.2017

Puiši Jums vēl ir kur augt slīkstošo kuģi divas žurkas ir pametuši. Jūs vēl te muti viriniet darba devēji, kas pat likumus nezina.
Varbūt laiks Klāv dzejot , izdot kādu grāmatu, nevis cilvēkus apkrāpj.

Aigars31 23.02.2017

hmmm... ok.. smagi grūti izvērtēt šo brīnišķīgo dzejoli.. ja es sēdētu. uz kļavas lapas varbūt man izdotos šos lētos kondomus tomēr neizmest pirms termiņa beigām...es sapratu vienu lietu.. ka vārdu Tu Tavs un tavu nav jēgas rakstīt vēstulēs ar lielo burtu... reāla maldināšana... .. T - testostestoreons un dezī izbeidžies freons... un viss .. bet fiškas apakšā nav.. dezī freon fron van randezvous ...telefoniko praktiko sexo forgivoleto?

Par amj būvi. No š. G. 2. Febr. Edgars ar klāvu tur vairs nav nekas
firmu ir pārņēmis andrejs prohorovs, rīga ziemeļu 7-7. Gan jau šim slīkstošajām žurkām ir uzbliesta jauna firma ar 10 eiro lielu kapitalu... ;) ) cik stulbam jābūt cilvēkam, kas pārņem nodokļu parādu pāri 15. Tūkst. Vai kārtējais draugs " valdes loceklis" kāds kuru var uzmest...

V Viktorija Lee 24.02.2017

Pirmdien 27.februāri vid mājas lapā pie nodokļu parādniekiem būs redzams , vai jaunais valdes loceklis šo parādu ir dzēsis...

S Sisi Mode 26.02.2017

Kas atbildes par darba algam darba drosibas parkapumiem..paradiem piegadatajiem un sadarbibas partneriem...kas atbildes par viltotajiem parakstiem un nepamatotajam atlaisanam

V vid666 02.03.2017

Viktorijai vajadzētu paņemt acis pirkstos, nav nekādu nodokļu parādu tai firmai, pietiks te s**du stumt

V Viktorija Lee 03.03.2017

man ar acīm viss kārtībā ...vai tad tas nav parāds? 2017.gada februāra 26.datumā nodokļu maksātājam "SIA "AMJ Būve" 41203055426" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 3405.70 euro apmērā, tai skaitā:

A Apkrāpti 03.03.2017

Tev krabis pašam jāpaņem acis uz pirkstiem lai saredzēt cik tūkstošus esi parāda strādniekiem..

A Apkrāpti 03.03.2017

Visus apkrāpj kas pa ceļam..