Amigo Mēbeles - Slikts serviss

Uzņēmums: Amigo mēbeles

slikta pieredze, nevajadzīgs stress un zems klientu apkalpošanas līmenis.
Pa punktiem:
1) Darbiniece, ar kuru sākotnēji tika veikta visa komunikācija saistībā ar iespējām izgatavot skapi un pēc tam saskaņoto uzmērīšana, vēlāk uz telefona zvaniem neatbild un pēc tam arī neatzvana.
2) Uzņēmums garantē savlaicīgu preces izgatavošanu 20 darba dienu laikā. Pēc 20 darba dienām nav nekādas informācijas par to, kas notiek, kamēr paši nesākām uztraukties un meklēt uzņēmumu rokā, kura pārstāve ne tikai neceļ telefonu, bet uzņēmums arī vairs neatrodas tur, kur sākotnēji tika saņemts pakalpojums. Protams, var gadīties aizkavēšanās izgatavošanā – bet par to būtu laicīgi jāinformē klients, lai nebūtu lieka stresa. Kā nekā - samaksāta liela nauda.
3) Iepriekš jau pieminētā lokācijas maiņa – loģiski protams, ka uzņēmumam būtu jāinformē savi klienti, ka maina savu atrašanās vietu. Kā jūtas klients atnākot uz vietu, kur saņem pakalpojumu, un secinot, ka uzņēmums tur vairs nesniedz pakalpojumu? Protams pilnīgi nekāda informācija par to netika sniegta.
4) Nespēj saplānot piegādes un uzstādīšanas laiku. Par to, ka atceļ sarunāto uzstādīšanu paziņo tikai iepriekš norunātās dienas rītā. Vai tad jau iepriekšējās darba dienas beigās jau nevar izsecināt vai spēs veikt piegādi norunātājā laikā? Attiecīgi par izmaiņām paziņot pieklājīgi būtu nu kaut vai iepriekšējās dienas vakarā, nevis jau esošās dienas rītā, kad mana diena ir saplānota atbilstoši uzstādītāju ierašanās laikam.
Un beigu beigās pēc visas šīs jezgas man kā neapmierinātam klientam pat atsaka kādas atlaides piemērošanu man par sagādātajām neērtībām.

Kā saka “Prieks Sadarboties! ”