www.sudzibas.lv Amicus, veterinārā klīnika K. Valdemāra 16, Rēzekne Slikts serviss, neatbildīga rīcība pret dzīvniekiem, drausmīga klientu apkalpošana

Amicus, veterinārā klīnika K. Valdemāra 16, Rēzekne - Slikts serviss, neatbildīga rīcība pret dzīvniekiem, drausmīga klientu apkalpošana

Tātad, pieteicu savu dzīvnieciņu uz sterilizāciju. Pirmais, kas likās dīvaini, ka nejautāja par attārpošanu, potēm utt. Operācijas dienā netika sniegta nekāda informācija par procedūru, pēc aprūpi u.c. svarīgāk lietām, piemēram, riskiem. Naudiņa tika ātri iekasēta un mūs burtiski izmeta neko nepaskaidrojot. Kaķēnam radās smagas komplikācijas un citas klīnikas speciālisti norādīja uz daudzām nepilnībām, kļūdām. Visšokējošākais bija tas, ka tika pārdozēta anestēzijas deva, kas gandrīz beidzās ar dzīvnieka nāvi.
Sargiet sevi un visvairāk savus mīluļus, kas nespēj ar vārdiem mums pateikt, kas sāp un kas nav labi.

Z