www.sudzibas.lv A.M.Dizains Ziedu piegāde

A.M.Dizains - Ziedu piegāde

No A.M.Dizains Tika pasūtītas 9 tulpes ar piegādi 8.martā, kā rezultātā piegādāja vēlu vakarā, meitene vairs nebija darba un ziedus pieņēma meitenes kolēģes. Turklāt kartiņa netika pievienota pie ziediem. Tātad pat nav 100% pārliecības, ka tā firma vispār piegādāja ziedus, tik pat labi tas varēja būt kāds slepenais pielūdzējs. Rezultātā nācās pašam vēl papildus pirkt ziedus lai apsveiktu savu meiteni. Pie tam A.M.Dizains norādītais telefons bija izslēgts un to suda firmu nevarēja sazvanīt

Y

K kknd 10.03.2012

Nav ne jausmas par konkrēto firmu, es izvelejos nosutiziedus.lv pakalpojumus 8.marta un viss bija super-ta teikt serviss limeni;)

K kauliņš 2 05.10.2016

Arī man bija saskarsme ar šo firmu, tiesa gan kāzu sakarā.. paņēmām kā organizatorus un dekoratorus.. varu ieteikt uzmanīties un pašiem maksāt fotogrāfam un pārējam apkalpojošajam personālam, jo diemžēl,kā mēs pēcāk uzzinājām dažas summas atšķīrās pat uz pusi no tā ko mēs maksājam un cik cilvēks prasa par darbu!
Firma ieradās ar tādiem solījumiem, ka te nu būs tas, man ir tādas idejas, un tiklīdz Tev liekas ka vis labi un Tu vairs nekontrolē situāciju tik stingri viņš nolaiž lažu un neizdara pat pusi no solītā.
Un runas par to, ka viņa apkalpojošais personāls alkoholu nelieto :D Man jau nebūtu nekas pretī, bet neprasot pa kluso nest ir vēl nesmukāk!
Un no tāmē izrunātajām dekorācijām bija viena lieta... pārējās arī man bija pārsteigums......
vienkārši ar viņiem nedrīkst strādāt pa draugam!