www.sudzibas.lv Ambero.lv Slikts hostings

AtrisinātaAmbero.lv - Slikts hostings

Man ir vairākas mājaslapas un tāpēc izlēmu izvēlēties www.ambero.lv piedāvājumu, kurš izskatījās pievilcīgs zemo cenu dēļ. Sevi reklamē kā kvalitatīvākais hostings Latvijā uz ko arī naivi uzķēros, jāatzīst, ka pēc vairāku nedēļu pārdzīvojumiem varētu teikt ka ir arī nekvalitatīvākais un nestabilākais Latvijā, ko par tādām cenām varēja jau arī gaidīt.

Visas manas lapas strādāja ļoti nestabili - vienu minūti vērās normāli, otru bremzēja vai vispār nevērās. Visu laiku kaut kādi mistiskie kļūdu paziņojumi par problēmām ar datubāzi utt. Palīdzības telefonu sazvanīt varēju apmēram vienu reizi no 3 mēģinājumiem, parasti solīja atzvanīt vai arī teica, ka "pētot problēmu".

Secinājums - neiesaku, jo iegūsiet tikai galvassāpes un iztērētu laiku. Arī naudu, ko samaksāju gadu uz priekšu man neatdeva...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 18.04.2017

Uzņēmuma Ambero.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V Valentine 26.07.2012

Ejiet labāk uz KlientuFabrika.LV, ar tiem būs viss labi! :)

S sirdene 26.07.2012

Sobrid Latvija labakais gan cenu zinja gan kvalitate ir nano.lv, pasi ari vinu lietojam, ieprieks bijam mejginajusi dazus citus variantus, nano izradijas labakais

J janchux 13.08.2012

Ar šiem pakalpojumiem esmu vairāk nekā apmierināts. Vienmēr ir izdevies sazvanīt. Esmu viņu klients jau 5 gadus. Dažreiz ir sajūta, ka esmu viņu klients un visu uzmanību viņi velta tikai un vienīgi man.

_ _Bamslis_ 24.08.2012

Pēc principa labākais ir Hostnet ja neesat dzirdējuši:P
reali labi cena viņiem ir augsta bet toties kvalitāte serviss un viss parējais vnk perfekti.
viņi sevi ir pierādījuši kā ļoti augstas klases hostinga provaideri.
tur vismaz nebūs jauztraucās par to ka kādreiz kaut kas neies:P
kā arī iečeko sūdzības-pilnīgi nevienas bet kā redzams par nano.lv jau pilna d...sa ar sūdzībām takā es nepiekrītu tavam viedoklim.:(
sorry fakti runā paši par sevi

B bamboo 28.08.2012

ir tīri ok