Amberlat Technology SIA - Krāpšana

Pasūtīju laivu par kopējo summu 705 EUR
Iemaksāju avansu 50 EUR.
Atbraucu pēc nedēļas pakaļ laivai.
Maksāju atlikušos 655 EUR.
Man dod laivu un papīrus.
Sāku pētīt bet neredzu ne čeku, ne kvītiņu.
Saku ka man vajag kādu dokumentu uz kura ir rakstīts cik esmu samaksājis lai garantijas gadījumā būtu par ko runāt.
Man atbild ka tad jāmaksā klāt PVN 148,05 EUR un kopējā summa būs 853,05 EUR.
Saku ka man tas neder un gribu atteikties no darījuma uz ko pārdevējs man atbild ka es to varu dabū, bet savu avansu atpakaļ nedabūšu.
Sapratu ka viens neko tur neizdarīšu un izlēmu atteikties no pirkuma un aizbraucu.

Vai pāstāv kādi varianti vērsties pret šo firmu ?

S shakalakalaka 16.03.2016

Jā, vērsieties VIDā, jo šī firma acīmredzami nemaksā nodokļus :D

I ivopanamarovs 16.03.2016

Viņu nodokļu maksāšana mani īpaši neinteresē, mani interesē tas lai gadījumā kad kaut kas salūzīs, lai es varu saremontēt pa garantiju preci vai arī dabū atpakaļ naudu. Man šitā bija ar šūpolēm, samaksāju, neiedeva čeku, sākumā ieplaisāja sēdeklis, meistars pa garantiju nomainīja, bet kad jau otrs sēdeklis salūza un teicu ka vajag kaut ko darīt, tad man atteica nomaiņu un naudas atgriešanu jo redz nevar zināt cik man vispār ir jāatgriež

S shakalakalaka 17.03.2016

Nu, ja Jums neinteresē cēlonis, kāpēc Jums neizsit čeku un nedod garantiju, tad Jums nevar palīdzēt.

A AMBERLAT 02.05.2016

Labdien, cienījamie klienti un konkurenti!
Diemžēl tikai šodien esam konstatējuši, šāda ieraksts esamību. Tādēļ arī savu atbildi sniedzam tieši šodien.
Esam atbildīgs Latvijas ražotājuzņēmums un nodokļu maksātājs. Katrs klients mums ir svarīgs un attiecamies pret viņu ar lielu vērību.
Uzņēmuma 9 pastāvēšanas gadu laikā mums nav bijusi neviena neatrisināta konflikta situācija ar klientu. Vienmēr esam centušies panākt klientam vēlamo rezultātu, to uzdevumā izgatavojot laivas. Tāpēc ar pilnu pārliecību varam apgalvot, ka šāds klients, kurš sev vien zināmu iemeslu dēļ it kā atteicies no pirkuma jo esam no viņa pieprasījuši papildus samaksu par pievienotās vērtības nodokli un atsakoties no pirkuma ir zaudējis itkā iemaksāto avansa daļu 50 EUR apjomā, nav bijis.
Ņemot vērā informāciju, ka vairākkārtīgi šādi un līdzīga satura ziņojumi par mūsu uzņēmumu kopš pagājušā gada rudens ir iesniegti gan PTAC, gan VID, esam pārliecināti, ka tā ir kāda nelabvēļa vai diemžēl- konkurenta mērķtiecīga rīcība, lai diskreditētu mūsu uzņēmumu, kā vadošu laivu ražotāju Latvijas laivu tirgū, kā arī apgrūtinātu mūsu darbību un pasliktinātu konkurētspēju.
Tomēr gadījumā, ja Ivo Panamarovs ir reāla persona, kurš jūt kādu aizvainojumu saistībā ar mūsu uzņēmumu, aicinām sazināties ar mums telefoniski, epastā vai ierodoties pie mums klātienē, lai kopīgi rastu risinājumu šai situācijai.

I Ivokliss 05.05.2016

Kas te par raudāšanu ? Visi zin ka Latvijā visi visu pārdod pa melno un visi ir ar to mierā. Esmu pircis divas piepūšamās laivas un tur pat nebija nekādu jautājumu ka vajadzētu čeku, galvenais lai lētāk un miers.
Ja Ivana kungs tik ļoti satraucas par PVN, tad kad dod avansu arī jāprasa kāds dokuments kurā norādīta pilna summa , utt. Takā pats viens esi vainīgs šajā situācijā. Ražotājs izdara tā lai tev lētāk a tu vel neapmierināts