www.sudzibas.lv Amberdent zobārstniecības klīnika Jūrmalā Neprofesionāls, nepieredzējis zobārsts bez valsts valodas zināšanām

Amberdent zobārstniecības klīnika Jūrmalā - Neprofesionāls, nepieredzējis zobārsts bez valsts valodas zināšanām

08.08.2022. plkst. 9:00 devos pie zobārsta uz Amberdent Clinic Talsu šoseja 60, Jūrmala, LV-2016, https://www.amberdent.lv/ Šajā klīnikā esmu bijusi arī iepriekš un biju ļoti apmierināta ar pakalpojuma saņemšanu. Šodien mani diemžēl sagaidīja “pārsteigums”. Sāka izmeklēt ārsts, kurš bija ļoti nepārliecināts savā darbā. Atļāvos uzdod jautājumu, cik ārsts ilgi strādā savā profesijā, atbilde bija, ka jau laiciņu. Tad, kad bija jātaisa rentgens, ārsts ilgi neprata ieslēgt šo aparātu, sauca palīgā citu ārstu. Ārsts apskatot visus zobus nespēja man izskaidrot valsts valodā par zobu stāvokli, nepārvaldīja brīvi valsts valodu. Ar to arī jau samierinājos, diemžēl Latvijā tā nav reta parādība.
Kad sāka urbt, es sapratu, ka nevēlos būs eksperimenta trusīti, aizrijos, ārsta palīdze arī atzinās, ka ārsts tikko beidzis studijas, ka studējis svešvalodā. Es cienu jaunos speciālistu, bet vai tiešām klīnikai nebija mani jāinformē, ka būs ārsts praktikants vai jauns neprofesionāls speciālists? Tā ir klaja, manis kā patērētāja, maldināšana. Kā arī, pēc tam, kad devos prom, klīnika vēl paņēma samaksu no manas polises par anestēziju, kaut arī nesniedza man pilnu nepieciešamo pakalpojumu, respektīvi plombas maiņu.
Ja es būtu informēta, ka ārsts praktikants, pierakstu nebūtu veikusi un būtu citā klīnikā saņēmusi savu pakalpojumu.

Šis ārsts nekur nav norādīts šī klīnikas mājas lapā, pilnīgi nekur nav minēts, ka būs šis ārsts.

I

E ELLIO 26.09.2022

Ja cilvēkam ir zobārsta diploms viņš nav nekāds praktikants!
Vienīgais par ko Jums vajadzēja sūdzēties-par to,ka neprot valsts valodu.

J Juris2125 29.09.2022

Varbūt ārsts bija ukrainis? Tāpēc nemācēja valodu?