www.sudzibas.lv Amberdent Clinic Briesmīgs serviss

Amberdent Clinic - Briesmīgs serviss

Biju aizgājusi uz šo zobārstniecību pirmo reizi, pie "ārstes" Lauras Manušas. Tik briesmīgu komunikāciju neesmu piedzīvojusi nekad savā mūžā. Šim cilvēkam ir tik zems emocionālais intelekts, vai arī viņa vienkārši nav iemācījusies kontaktēt ar pacientiem, es nezinu, kas par iemeslu, bet runā ļoti rupji, mēdz pat pacelt balsi, uzvedība diktatores stilā - priekšnieces tonī liek kaut ko darīt, sajūta it kā es atrastos cietuma zobārstniecībā vai koncentrācijas nometnē. Krievi Saka "Habalka" - agresīva, nelaipna, atbaidoša.
Labi vēl, ka neesmu no tiem cilvēkiem, kuriem bail no zobu ārstēšanas. Varu iedomāties, kā būtu, ja pie viņas atnāktu tāds pacients vai bērns, laikam varētu tikt psiholoģiski traumēts. Nesaprotu, kā šādi absolūti neadekvāti "ārsti" var gadiem ilgi strādāt. Iesaku zobārstniecības priekšniecībai pievērst tam uzmanību. Nevienam neiesaku ārstēties pie viņas, noteikti mēģināšu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam nodot šo informāciju.

E ELLIO 17.12.2021

No sūdzības nav saprotams, ko nozīmē runāt rupji,uzvedība diktatores stilā, priekšnieces tonī.Ko nozīmē-liek kaut ko darīt? Muti izskalot? Tīrīt rūpīgāk zobus? Jums nekvalitatīvi ielika plombi,kas pēc stundas izkrita vai zobs sāpēja?Ņe Jūs diplomu devāt, ne Jūs to ņemsiet nost! Ne Jums lemt vai ārstam strādāt vai nestrādāt.Tādas lietas risina veselības inspekcija. atstājiet šīs lietas viņu kompetencē.