www.sudzibas.lv Amber Studios Attieksme šausmīga

Amber Studios Live dīler Jelgava - Attieksme šausmīga

Labdien, biju pieteikusies darbā uz šo kompāniju Amber - studio dīleri, kura Jelgavā ir jauna un tikai drīz atvērsies. Jau bijām tikuši līdz apmācībām, bez darba līguma utt, vienkārši savā brīvajā laikā katru dienu devos mācīties visu nepieciešamo, kur beigās teica ka sanāk ir labi, ar citu vadītāju jau sastādu grafiku darbu, piemēram speciālo apģērbu, lai jau drīz sāktu strādāt.
Nākamajā dienā pēkšņi zvans no otras vadītājas, un sākas ar to, ka īsti nespēja izteikt kāpēc un kāds iemesls, raustīja valodu un ļoti labi saprotams ka izdomā pati uzreiz uz vietas.
Saka, ka tomēr mēs jūs nepieņemsim, jo tā tomēr ir sanācis uz jautājumu kāds ir iemesls, man atbild nu tā ir sanācis mēs atvainojamies to priekšniecība izlēmusi.
Uzdevu uzreiz jautājumu, vai ir iespēja tad no priekšniecības dzirdēt jeb uzzināt iemeslu kāpēc netiku pieņemta vai dabūtu telefona numuru uz ko man atbildēja mēs nedrīkstam dot numuru un atkal atkārtojas teksts no vadītājas ka diemžēl tā nu ir sanācis...
Mēģināju vēlreiz saprast kā pēkšņi pa vienu nakti viena no vadītājam izlēma ka nebūs priekš manis vieta un ka iemesls ir slēpts, pēc tam beigās kad pateicu, ka tas nav normāli un ir jābūt iemeslam, bija klusums neilgi un pēkšņi izdomāja pati nu mēs redzam ka nesanāk, bet pirms 5 minūtēm teica, ka lielā priekšniecība izvēlējās nepieņemt, un visu šo sarunas laiku trīcošā balsī runāja un nevarēja neko konkrētu atbildēt uzreiz varēja saprast ka uz sitiena pati visu izdomāja.
+ vēl lai ietu apmācības ir jānoņem nagi gela, kas arī maksā naudu, ko protams izdarīju dēļ darba, jo tik Skaisti viss bija un slavēja ka sanāk un jau visu sastāda un beigās sejā spļāviens un vēl uzdrīkstas pateikt, lai atnesot pēc iespējas ātrāk atpakaļ mācību kārtis... Rīt vai parīt nospļauties un nepaprasot vai vispār jums ir laiks to izdarīt + sakot tikai ka tas ir mūsu īpašums šīs kārtis, tikai neko pat neesmu ne parakstījusi ka saņēmu kārtis utt, vienkārši viens liels haoss.

Negribu neko teikt, bet viss liekas, ka vadītāja tieši šī, kas zvanīja vai kāda cita no visām 4 vadītājam, izdomāja atbrīvot paziņai vietu un atrada kā tikt vaļā no mācekles.
Jo runāja trīcošā balsi, iemeslu vispār nepateica, numurus nedod, un sazināties ar priekšniecību augstāko, kas itka ir izvēlējusies arī nedrīkst.
Vai kaut kā nešķiet dīvaini? Jo noteikti sazinoties ar priekšniecību viņiem būtu šoks uzzinot, ka vadītāja kaut ko tādu teica.

Ja būtu viss tik slikti, tad pateiktu uzreiz uz vietas pēdējā dienā un miers, nevis saraksta visu, atliek kaut kādu jau grafiku, piemēra kleitas izmērus, jau atlikts atkal datums, kad jāiet un pēkšņi viss pa vējam... Un pasaka tā nu ir sanācis... Respect par tādu attieksmi 👍

kaut kā dīvaini viss tas liekas, ka pat nevar neko paskaidrot..
Smieklīgi un ļoti labi vadītāja parādīja sevi no savas puses cik profesionāli viņai atbilst šis amats, ka īsti pat nesagatavojas zvanam, ka nespēj neko pateikt kāpēc kaut kas tāds pēkšņi tieši noticis...
Vismaz nākamreiz, kad kādu atmeta dodot cerības izdomājat iemeslu kāpēc tā noticis, ka nevar pieņemt nevis zvanīt un nespēt atbildēt uz parastu jautājumu un izdomāt savas pasakas beigās, jo asāk pateicu jums kā tas var būt.

Paldies par pazaudēto laiku, naudas iztērēšanu ticot jūsu teiktajam, par dotajām cerībām, kuras pēkšņi vairs nav, un ka dēļ jums nācās zaudēt svarīgu laiku ko varēju pavadīt ar ģimeni kopā.

Cerams, ka pie jums nevienam citam tā negadīsies kā man, bet nu maz ticams, kuram gan rūp cita laiks un darbs ieguldītais.
Mazliet sāpīgi bija saņemt tādu zvanu, bet neko darīt.
Pretīga rīcība...

Veiksmi jums!

P. S atvainojos par gramatiku, rakstu caur telefonu.

P

Komentāri (1)

T Taisnīgums99 17.06.2020

mulkjim skaidrs ka par apmacibam ir jamaksa, kurs mulkjis piekrit macities bez samaksas? Jus visu darat bez maksas? Man Ir piedavajums.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes