amber real - krāpnieki

Labdien,
Vēlējos noskaidrot,ja tiek atņemts dzīvoklis un tiek pārdots izsolē ar apgrūtinājumiem(elektrības parāds,komunālie parādi),vai ir tisības jaunajiem īpašniekiem likt apmaksāt parādus tam,kuram dzīvoklis bija noņemts?
Amber real pārņemis savā īpašumā dzīvokli zinot,ka ir parādi,tad jau sanāk,ka arī parādus pārņem. Un izliek no dzīvoķļa arī citus tur deklerētos cilvēkus neinformējot,kad tas notiks.

N neKārtībnieks 19.03.2014

Nesaprotu, kādam jaunajam īpašniekam? Amber real vai tam kas nopirks izsolē?
Amber real šobrīd to dzīvokli var izsolīt par +-reālo tirgus cenu. Ja ir par īsu, lai nosegtu parādus, tad jā, būs vien jāatver savs maciņš.

A atig 21.03.2014

Amber real jau pārņēma dzīvokli savā īpašumā izsoles kārtībā ar visiem parādiem.bet tagad tos parādus grib piešūt vecajiem īpašniekiem, kuriem dzīvoklis piederēja pirms atņemšanas.

X x_factor 21.03.2014

Paraads par komunaalajiem nekaadi neattiecas uz jaunajiem iipasniekiem. Tie pieder tam cilveekam, uz kaa vaarda tie tika piestaadiiti. Vieniigaa nelaime jaunajiem iipasniekiem var buut taa, ka vienk. atsleedz elektriibas vai uudens padevi.
Izdeklareet personas, liidz ar iipasnieka mainu, vispaar nav probleema. Iet uz pasvaldiibu jaunais iipasnieks un lieta dariita.