www.sudzibas.lv Amber Latvijas balzams Nelikumīga atlaišana

Amber Latvijas balzams - Nelikumīga atlaišana

Strādāju par noliktavas darbinieku - komplektētāju, noliktavu iela 11, Dreiliņos. Darbs bija saistīts ar samaksu par padarīto. Neskatoties ka noruna bija darīt savu darbu pēc savam iespējam, vadība nepārkraukti iejaucas darba procesā un lika darīt darbu pēc sava prata. Jo uzskata ka beigās sanāks mazāk kļūdu, ja kontrolēt darbinieku komplektēšanas procesu, kaut gan kļūdas bija tik un ta. Pēc kādā laika biju atlaists un neskatoties ka ir likums par trīskāršo kompensāciju atlaišanas gadījumā, par kuru es uzzināju tikai vēlāk, man iebāza parakstīt brīvprātīgo atlūgumu. Laikam bija cerēts ka es pats esmu vainīgs ja nezinu. Alga arī saņemu mazāk nekā bija cerēts, atstājot man nepatīkamas sajutās. Neiesaku tur strādāt!

Papildināts Andrejs897 30.12.2022

Es uzskatu ka kompānijā ar šādu rīcību rīkojas negodprātīgi, ta ka man uz parakstīšanu iedeva nepareizo dokumentu. Es uzskatu ka man tomēr pienākas algas pabalsti trīskāršā izmērā, jo biju atlaists nevis aizgāju brīvprātīgi.

Papildināts Andrejs897 30.12.2022

Man līgumā 4. paragrāfā (DARBA DEVĒJA PIENĀKUMI), punkts 4.2. ir noteikts: Nodrošināt Darbiniekam paredzētās sociālās garantijas, atvieglojumus, pabalstus, piemaksas, kas Darba Devējam jānodrošina saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem un kas izriet no darba tiesiskajām attiecībām.

B Bez_vārds 29.12.2022

Trīskārša kompensācija atlaišanas gadījumā? latvijā? Nopietni? Nesmīdiniet.

A Andrejs897 29.12.2022

Runa iet par atlaišanas pabalstiem, sameklējiet informāciju meklētājā, tad jau arī zināsiet!

X xxxxx 29.12.2022

Lai dabūt 3 mēnešalgas atlaišanas pabalstu, jānostrādā uzņēmumā vairāk par 10 gadiem.

R RunčaĶepa 30.12.2022

Не путай увольнение и увольнение по сокращению штата сотрудников.
Если твоё рабочее место(должность) ликвидируют, то да, ты имеешь право на такую компенсацию.

A Andrejs897 30.12.2022

Меня уволили по другой причине! Мне один сотрудник начал угрожать расправой, возник громкий разговор. Начальство мне сказало что они там работают уже давно и приняло решение со мной распрощаться.

MacBeton 29.12.2022

Tu parakstiji atlūgumu, nu tad viss.

A Andrejs897 29.12.2022

Tur jau ta lieta, ka es biju tieši atlaists, bet man iedeva parakstīt atlūgumu, nevis kaut ko citu! Parakstīt to bija nelikumīgi!

R RunčaĶepa 30.12.2022

Если тебе предложили написать по собственному и ты согласился, значит ты написал по собственному.

A Andrejs897 30.12.2022

Мне не предложили, мне подсунули. Я ушел не по собственному желанию. Речь идет о репутации компании, на тот момент я не знал что я могу требовать какое либо возмещение, я же не юрист. А вот эта компания знала, если попыталась изменить причину увольнения. Я считаю что я подписал не тот документ и все таки имею право на компенсацию, пособие в такой ситуации!

Good Intentions 29.12.2022

Pa lielam vajag darīt, kā noteikts vai kā priekšniecība nosaka. Ar saviem pātariem svešā baznīcā neiesi.

A Andrejs897 29.12.2022

Es uzskatu ka pa lielam vajag darīt ta ka nosaka līgums un likums! As saviem pātariem lai strādā citā valsti!