Amber fiesta - kraapsanas

Pasuutiiju dzimsanas dienas organizeanu augstaak minetajaa uznemumaa-par saviem pakalpojumiem vini panema lielu naudas summu aprakstot, ka organizes interesantus paarsteigumus un izklaides, bet dzimsanas dienas svinibas dienaa staveeja magnetofons ar muuziku un tas bija vieniiga izklaidee!Amber fiesta personals bemak runat ar visiem-skali lamajas!!Iesaku nesadarboties ar augstak minetu uznemumu!

B

A AmberKlients 14.02.2011

Pilnīgs sviests, vecīt! Es arī esmu Amber Fiesta klients, jau vairākkārtīgi. Un tieši tāpēc, ka vienmēr saņemu vairāk, neka esmu gaidījis. Meitenes vienmēr ir izcili padarījušas savu darbu, par ko pat varētu prasīt vairāk naudas, nekā tas tiek darīts. Tu vienkārši gribi viņām sataisīt s..us, jo noteikti esi kaut kāds s.da konkurents, kuram skauž, ka viņas uzvar konkursos. Meitenes - turās! Šito sū.a bambāli - Bogdanu - neņem galvā :))

A AmberFiestaKlients 23.07.2011

Es arii esmu kliente un man bija ljoti, ljoti laba pieredze straadaajot ar Amber Fiesta. Viss bija izdariits tieshi peec veelmeem un ljoti augstaa liimenii. Vinjas uzklausa katru ideju un dariis visu, lai to vareetu realizeet. Kaa arii pashas ir vienkaarshi nepaartrauks ideju avots. Vinjas straadaas dienas un naktis, lai labi paveiktu darbu. Un piekriitu ieprieksheejam komentaaram, ka vinjas vareetu prasiit daudz vairaak naudas par saviem pakalpojumiem.

M Millere.Anete 31.01.2018

Arī es esmu amber fiesta klients jau vairākus gadus! Meitenes izdara vairāk nekā samaksāts, daudz dara bez samaksas! ieceres un idejas vienmēr super!
paldies amber par darbiņu!