Ambassade De La Beaute - vaksācija

Esmu ļoti neapmierināta!!! Man taisīja dziļo bikini vakasāciju. Meistare nokavēja 15 minūtes, strādāja BEZ cimdiem! Atnākot mājās papētīju, diezgan daudz matiņi ir palikuši savā vietā un viņa to nevarēja neredzēt! Par to visu samaksāju 20 Ls (cenu lapā 11.00 - 20.00 Ls) Es regulāri taisu vaksāciju un nekad neeju pilnīgi aizaugusi. Vasks arī nebija no labajiem, daudzi matiņi ir noplēsti bez saknes.

T Tantiņa 20.10.2011

domā ka tavam uzšāvējam tas ir nepieciešams?

A Aija 20.10.2011

Sūdzība par salonu ir domāta šāda pakalpojuma lietotājiem nevis tā lietderības apspriešanai.

H Horācijs 20.10.2011

Bez bildes grūti novērtēt, cik slikti tad tā vaksācija paveikta :P

:D Jātic uz vārda

K kliente 20.10.2011

nu nezin gan, varbūt sūdzība nav objektīva, tev tik liekas, ka sūdīgi izvaksēja :)

A Aija 20.10.2011

Sūdzība ir objektīva. Ar tausti un redzi man viss kārtībā :) Matiņi vai nu ir vai nav, tur nav kam likties :)

A Aijai 20.10.2011

Paprasi kaimiņu Vasjam, kad šis būs skaidrā, lai ar bārdas dzenamo izlabo brāķi!

M Muravejs 20.10.2011

Kas tā ir -dziļā vaksācija? vait tad vaksē arī dziļi iekšā Bikini zonā. Es vienreiz ar meiteni satikos, nostaigāju arī pa turieni, taču tur iekšā nekas vaksējams nebija toreiz.

M Muravejam 20.10.2011

Dziļā vaksācija ir, kad caur dirsu apfrizē cērmēm un lenteņiem galvas.

K Krotow 20.10.2011

Uztaisi atrakciju savam džekam - kopīgi noskujiet neizvaksēto spalvu :)

A Aija 20.10.2011

Paldies par ieteikumu, cik saprotu no personīgās pieredzes. Tomēr man neviens Vasja kaimiņos nedzīvo un diez vai es uzticētu viņam labot brāķi.

A Aija 20.10.2011

:) Tā arī darijām, atrakcija tik tiešām izdevās :)

M Muravejs 21.10.2011

Ko darijātat pēc vaksācijas karuseļiem?