www.sudzibas.lv AM Forest Liela mēroga apkrāpējs

AM Forest - Liela mēroga apkrāpējs

Labdien. Brīnos kā tādi vēl turpina strādāt. AM Forest pērk īpašumus un samaksa ievelkas gadiem, summas iespaidīgas. Īpašumi tiek izzāģēti precīzāk sakot izlaupīti zibens ātrumā un tad sākās īpašnieka ceļš pēc samaksas kuru visticamāk varat aizmirst. Tāpat arī netiek samaksāts žāģeru brigādēm par saņemtajiem pakalpojumiem. Kurzemes pusē būs grūti atrast kādu kam viņš nav parādā. Vai tad tiešām trūkst normālu firmu kam uzticēt savu īpašumu apsaimniekošanu vai arī pārdošanu.

D

Good Intentions 25.07.2021

Turpina, turpina un tādu ir daudz. Vajag vienmēr pārbaudīt, kas jums pretī stāv.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 25.07.2021

Ne tikai pārbaudīt kompāniju, bet arī līgumus, ietvertus nosacījumus, apmaksas termiņus un t.tl
Ka arī rīcība nav saprotama, tā vietā lai saktu darbības par piedziņu, noplāta rokas...

AM forest vai AMG forestry ? Kā precīzi sauc uzņēmumu? Un kā sauc uzņēmuma pārstāvjus?

D Dzelzis 12 26.07.2021

Šajā gadījumā ir AM Forest ar Mārtiņu Grīnfeldu priekšgalā