I Inokentijs 14.04.2011

I Ieva 14.04.2011

Urla!

B baiba 14.04.2011

ko tiesi gribat zinat?
Mes pasi dzivojam Daugavpili, viniem te ir kantoris, ta vispar Rigas firma, naudu aizdod, ja, bet tikai uz veksela, mes gribejam nemt, bet nu.. tas ir Krievijas banditu kantoris, kopa ar kaut kadu investiciju fondu, dod lidz 1000 latiem laikam, bet nu bailigi.. ja nu kas nojuk un nevaram atdot.. bet naudu vini tiesam aizdod, un pie tam uz nezeligiem procentiem..
ta ka domajat pasi..

I Igorjan 14.04.2011

Un kur viniem Daugavpili kantoris?

I Ilga 15.04.2011

Vai viņi tiešām aizdod naudu? Kā lai ar viņiem Rīgā sazinās? Adrese?

I iveta 18.04.2011

Ja kāds zin viņa adresi Rīgā uzrakstiet, lūdzu.

M marita 18.04.2011

Vinu telefons ir 29354965, Alvis, epasts [slēpt]@gmail.com, un aderse interneta www.agentura.jurs.lv, parasta tel man diezmel nav, Daugavpili ir ofiss uz Gimnazijas ielas, bet Riga laikam busot tikai no 1 maija.
Man pazina ari kartoja pie viniem, dod vinu naudu, ja istermina, tad procenti ir nezeligi, pret kilu viniem sanak daudz mazak. Bija ari jasamaksa kaut kadi 30ls laikam, bet nu soreiz tiesam izradijas, ka nemana cilvekus. Ta laikam te ir taja Latvija- ja ko dod, tad sanak loti dargi, tie kas te sola par maziem %, isteniba tikai izmana naudu un viss.

S sandra 27.04.2011

Tirie meli, kreditu no viniem neredzet, naudu vini iekase 28.41 itka par veksela registraciju, valsts nodeva uz Jana Barens kontu 100767-11298, kad parskaitiju teica nauda izsutita, nakosa diena teica problemas ar kontu nesakrit konta numurs ar personas kodu, sodien telefons izslegts nesasniedzams, kad epasta pajautaju, nauda izsutita gaidiet, tagad vakara atnaca epasts, jagaida lems komisija. reali kreditu neredzet!!!

A Aleksandrs 27.04.2011

nezinu man gan iedeva. visu izdariju ka lika un dabuju savus 850 Ls. ko jus tur nemakiet sarunat.

S sandra 28.04.2011

prieks par tevi, ka dabuji