Alvi Car rent Zolitūdes iela 71b - Krāpšanu

"Alvi Car Rental "Cenas ss.com vienmēr būs zemākas nekā patiesībā. Vēlējāmies iznomāt mašīnu ierodoties Zolitūdes 71 b mašīna vairs nebija pieejama un par 50% dārgāk nekā ss.com, iedeva mums iznomāt mašīnu, kurā neatbilda ceļu satiksmes noteikumiem. Mašīnu vilka uz vienu sānu, rokas bremze nestrādāja un bremzes vienkārši atteicās strādāt normāli, plus vibrēja kamēr brauca un vēl trakāk kamēr bremzēja. Mašīnu jau tajā pašā dienām atgriezām un tad sākās jautrības, naudu atpakaļ neatgriež, cenšas piedāvāt tādā pašā stāvoklī esošu mašīnu. Iesaistot advokātus, naudu atgrieza, protams par ķīlas summu nāksies vēl cīnīties.

V vitols 04.08.2020

Uzraksti sūdzību uz patērētāju tiesību centru!

J JurijsK 02.03.2021

Piekrītu - Šmaukšanas auto noma Zolitudē! Tagad arī ar tel. 26297437
Marts 2021. g.

- Reklāmā cena 20€/dienā - uz vietas iekasē 25€/dienā
- Nododot mašīnai jābūt nomazgātai - pirms tam tas nekur netiek minēts. Ja nenomazgā, ietur 30€ ! no drošības naudas.
- Ja pasūti auto uz 2 dienām, bet nodod pat ātrāk par 1 dienu, neko nevar sarunāt par neizmantotas dienas iemaksas atgriešanu.
- Auto dod ar tukšu bāku.

NEREKOMENDĒJU!