Alvi Car rent Zolitūdes iela 71b - Krāpšanu

"Alvi Car Rental "Cenas ss.com vienmēr būs zemākas nekā patiesībā. Vēlējāmies iznomāt mašīnu ierodoties Zolitūdes 71 b mašīna vairs nebija pieejama un par 50% dārgāk nekā ss.com, iedeva mums iznomāt mašīnu, kurā neatbilda ceļu satiksmes noteikumiem. Mašīnu vilka uz vienu sānu, rokas bremze nestrādāja un bremzes vienkārši atteicās strādāt normāli, plus vibrēja kamēr brauca un vēl trakāk kamēr bremzēja. Mašīnu jau tajā pašā dienām atgriezām un tad sākās jautrības, naudu atpakaļ neatgriež, cenšas piedāvāt tādā pašā stāvoklī esošu mašīnu. Iesaistot advokātus, naudu atgrieza, protams par ķīlas summu nāksies vēl cīnīties.

V vitols 04.08.2020

Uzraksti sūdzību uz patērētāju tiesību centru!

J JurijsK 02.03.2021

Piekrītu - Šmaukšanas auto noma Zolitudē! Tagad arī ar tel. 26297437
Marts 2021. g.

- Reklāmā cena 20€/dienā - uz vietas iekasē 25€/dienā
- Nododot mašīnai jābūt nomazgātai - pirms tam tas nekur netiek minēts. Ja nenomazgā, ietur 30€ ! no drošības naudas.
- Ja pasūti auto uz 2 dienām, bet nodod pat ātrāk par 1 dienu, neko nevar sarunāt par neizmantotas dienas iemaksas atgriešanu.
- Auto dod ar tukšu bāku.

NEREKOMENDĒJU!

Alvi Car rent Zolitūdes iela 71b - Krāpšanu
Оберегайтесь этой компании.Разводят на деньги.За 1 грязный коврик сняли 15€.Ещё просят оплатить наличными за сам съем машины.Мошенники!

A Aliska 27.12.2021

Ужасная контора, дают полусломанные машины. Не предупреждают заранее о том, что например детское кресло оплачивается отдельно. Кресло поставилт - убитое в хлам. Пригнали машину , без ближнего света. После того как получили деньги, ведут по хамски, не хотят возвращать залоговую сумму. Опаздывают. Если не хотите гемороя не берите у них мусорки. В машинах косяки, то двери не закрываются, трещат все. Зимняяя резина изношенаа. Ушлепки там работают и мошенники.

G Gulbenietis 27.12.2021

Tev ir bērns, bet bērnu krēsla autiņam nav? Kurš vainīgs?

A Aliska 28.09.2022

Умный слишком. За это кресло в аренду я заплатила. Я заплаьила за плохую услугу.

G Gulbenietis 27.12.2021

Nespriedīšu par autiņiem, bet es pat piekabi, kad ņemu nomā, vismaz pa 50 centiem noskaloju moikā. Te par to jau komentētājs cepjas, ka autiņš ir jānoskalo. Prātiņ, nāc mājās..

Z Zane Lubgane 27.12.2021

Pirmkārt, ne tikai par to, ka krēsliņa nav, bet par to, ka piedāvā par maksu ņemt pēc izskata nedrošu un netīru bērna krēslu. Gan jau šis komentetajs to arī domāja.

V voditel 28.09.2022

МОШЕННИКИ! 100 процентные мошенники на Zolitūdes iela 71 б. Остерегайтесь, но если берете у них авто, то записывайте каждую царапинку иначе залог 100 эро не возвращают!