www.sudzibas.lv Alvi Car Rent Обман стоимости аренды, дополнительные издержки

Alvi Car Rent - Обман стоимости аренды, дополнительные издержки

Ss.lv un birojā norādītā Cena bija pavisam cita. Paradijas papildu izmaksas un piemaksas. Drošības naudas ieturēšana divas nedēļas. Es nenoslēdzu darījumu, jo sākumā izskatījās pēc krāpšana. Šaubos, ka pēc divām nedēļām izdosies sanemt visu depozīta summu un arī radīsies daudz un uzņēmumam būs daudz iemeslu.

Цена заявленна на ss.lv и в офисе являеться не действительной. Появились дополнительные издержки и доплаты. Удерживание залоговой суммы на две недели. Сделку заключать не стал, т. К. Изначально выглядело разводом. Сомневаюсь, что через две недели получиться вернуть всю сумму залога, и так же появяться множество подводных камней.

S sumup 26.08.2023

visi nomas uzneemumi reklamaa nesaku patieso cenu..lai pievilinaatu klientu..piemeeram taxi firmas kuras iziiree auto..kad jaamaksaa alga shoferim tad briinumi saakas

M MMM328 26.08.2023

Man nekad nav bijusi tāda pieredze. Ja summa tika sarunāta, tad tā arī paliek. Žēl, ka jūs uzskatāt šo par normālu praksi.
Šī sūdzība ir uzrakstīta, lai tādas situācijas, ko apraksti, nav norma! Un šādiem uzņēmumiem nebija tiesību sniegt pakalpojumus.

S sumup 26.08.2023

nu tad iesuudzi piemeeram bolt arii tiesaa..klaji apkraapj darbiniekus..un tur tuukstotis shoferu tiek regulaari apkraapti.un neko nevar padariit..bet tu te viens shuumeejies pa vienu siiku firmeli

Z Zenjok777 26.08.2023

Tagad visur vajag uzreiz taisīt līgumu,tāpēc,ka tikai tādā veidā var,kaut ko pierādīt,ja nav nekāda līguma,vispār neko nepieradisi,labāk,pie jurista konsultēties,vai nu,pie patērētāja tiesībām vērsties un netērēt laiku un negaidīt,visu uzreiz vajag taisīt,kaut kādā tiesa vērsties,vairāk nervus noterzes,nekā jēgas,no tā būs un cik ilgi vēl tas vilksies.