ALTEYA-STAFFING SOLUTIONS - KRAPSANAS

Neticiet nevienam JELENAS SABLINAS, tagad "ANNAS" saldi teiktajam vardam, ta zurka meeli izkarusi skatas, lai jus varetu maksat naudu, parejais vinu neuztrauc. Loti parliecinosa toni vel stastis, ja kadas problemas, jebkura laika lai zvana, AIZMIRSTIET, neka tamlidziga, par jums tiks aizmirsts, kad jus brauksiet prom no Latvijas. Un tad tikai sakas, dzivosana KARAVANAS par 55£/nedela. +15£ elektr., +25£ gaze. NEDELAM nav darba, par virsstundam var pasapnot, bet ja ari kadu reizi ir, tad RODGERS ACHROFT, musu EUROPLOYMENT direktors vel 3 nedelas piemin un brinas, ka mums nav naudas, galvenais, lai par vina iretajam suna budam varam maksat, kad sakam, ka tas ir loti dargi, skan atbilde: "TAS IR MANS BIZNESS", ja kads negrib dzivot karavanas, lai dzivojot citur, bet tad darbu vins nedos. Kaut gan tapatas nekadas pamatstundas netiek nodrosinatas, 2 menesu laika, tikai 2 nedelas bija virstundas. Vairak inf. pa tel.+447407390865.

I

L laura 12.11.2010

taisniba ta ir, jo ta jelena un tagad ANNA tik tiešam nenem klausuli vispar, ļoti rupja persona, iesaku kurš caur šo firmu tiek apkrapts tad jaiet uz policiju un BEZ tabu programmu jazvana !

L lija 13.11.2010

Bet Irutei ir 100 punkti taisnība. Tā ir lielākā aferistu firma ar Jeļenu Sabļinu priekšgalā, kur šitā cilvēks var muldēt un solīt to kā nebūs ????

Jeevgenija laikam ir tā pati krāpniece sabļina. Nekādā gadījumā nesaistieties ar šo firmu, jo tiksiet smagi piekrāpti.

Informācijai +371 20313275