www.sudzibas.lv Altero Necilvēcīga attieksme

Altero - Necilvēcīga attieksme

Esmu strādājusi šajā uzņēmuma. Tas bija drausmīgi, tieša vadītāja visu laiku neapmierināta. Visu laiku prasa atskaitīties par katru darbību, kolēģi kā vergi tur strādāja. Marketinga iegulda daudz, bet biroja pat nav virtuves kur paēst. Galds 80cm un dators + krēsls, kas piedzīvojis nevienu vien tējas izliešanu. Neiesaku atbalstīt šo necilvēcīgo iestādi. Darbinieki, kas tur strādā ir spiesti zvanīties līdz bezsamaņai, kamēr ir vainu iesniegums Pr datu dzēšanu vai darījums.

07.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Altero Support Pārstāvja atbilde 10.05.2022

Mēs rūpējamies par saviem klientiem, mums ir augsti klientu apkalpošanas standarti un spēcīgi vadītāji, lai spētu nodrošināt klientiem izcilu apkalpošanas servisu un pieredzi. Rezultātu mērīšanai un efektivitātes novērtējumam izmantojam starptautiskus uzņēmuma standartus.
Mēs rūpējamies ne tikai par saviem klientiem, bet arī darbiniekiem. Pirmkārt, mums ir virtuve, kur katram jebkurā laikā pieejama gan tēja, gan garda kafija ar cepumiem, tāpat birojā regulāri ir augļu dienas. Plus atrodamies biznesa kvartālā, kur ir 3 kafejnīcas, kas nodrošina ēdināšanu.
Rūpējoties par darbiniekiem, uzņēmumā ir arī ieviesta Labbūtības programma, ar mērķi veicināt darbinieku labbūtību, uzlabotu dzīves un darba līdzsvaru. Katrs uzņēmuma darbinieks pēc 6 nostrādātiem mēnešiem saņem arī Veselības apdrošināšanu.
Tā kā saviem darbiniekiem piedāvājam strādāt gan no biroja, gan attālināti - darbiniekam, atnākot uz biroju, ir iespēja mainīt savas darba vietas lokāciju un izvēlēties dažāda izmēra galdus, jo tie mums ir dažādi (līdz pat 2m). Un pēc ilgākas sēdēšanas pie galda, katram ir iespēja izkustināt kājas un iziet atvilkt elpu uz mūsu skaistās terases ar lielisko panorāmas skatu uz Daugavu.
Savukārt, ja nejauši gadījies izliet tasi tējas (kuram gan negadās😊) un to nav iespējams iztīrīt, katrs darbinieks pie ikmēneša vajadzību apkopojuma var ielikt sev jaunu krēsla pasūtījumu.
Pēdējo gadu laikā esam kļuvuši arvien atpazīstamāki, mums ir liela klientu plūsma un, lai turpinātu būt labākie tirgū un sniegtu klientiem izcilu servisu, veicam daudz zvanus un cenšamies aprunāties ar katru mūsu klientu.
P.S. Mums šobrīd ir vēl vakances, jo paplašinamies😊Ja esi ambiciozs, patīk palīdzēt klientiem un veikt daudz zvanus - esi laipni gaidīts/a komandā😊

Komentāri (5)

Good Intentions 07.05.2022

Neņemiet kredītus!
Altero, tero, tero! To darīt ir easy, bro!

'"2220691AKorvin 18.05.2022

>> "Precīzi!'

V ViensnoJums 18.05.2022

Mana draudzene strādā kādu laiku jau Altero - neesmu redzējis viņai veselības apdrošināšanu, ieet pie ārsta un maksā pati, laikam Veselības apdrošināšana ir tikai izredzētajiem. Neko no malas labu par šo darba devēju nevaru pateikt, jo šī ir pirmā darba vieta kur viņa principā katru dienu raud. Tā kā apsveriet vai tiešām gribat strādāt šādā kantorī. Es ļoti ceru, ka mana draudzene vērsies VDI un pastāstīs kā izturās šajā darba vietā pret cilvēkiem.

Altero Support Pārstāvja atbilde 20.05.2022

Altero Veselības apdrošināšanas polisi nodrošina katram darbiniekam pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Mūsu darbinieki veselības apdrošināšanas polisi ļoti novērtē, jo polise nodrošina ne tikai ambulatoros un stacionāros pamatpakalpojumus, bet arī zobārsta apmeklējumu un rehabilitāciju.
Uzņēmums ikdienā rūpējas, lai darba vide ir pozitīva un priecīga, tomēr, ja dzīvē kādā jomā (darba vai privātā) gadījies “kreņķis”, tad Labbūtības programmas ietvaros darbiniekiem ir pieejamas arī individuālas konsultācijas pie mūsu iekšējā kouča/supervizora, lai palīdzētu atgūt līdzsvaru un degsmi virzīties uz priekšu.

G GabrielaTrine 03.06.2022

Viss ir meli!
Krēsli visi nolieti ar tējām un jaunu dabut nevarot.
Pauzes kategoriski nē, kā nabags ēd pie sava galda, jo virtuves gandrīz nav.
Pat COVID sākuma bija jānāk strādāt uz biroju.
Apdrošināšanas bija tikai bosa mīluļiem.
Liek spēlēties ar klienta datiem un zvanīt ar telemārketingu.

Paņēmi kredītu, nāc iedosim vēl un vēl.
Tā nav platforma kur salīdzināt, tā ir platforma, lai sagrābtu kredītus, jo tos reāli Tev smērē darbinieki, kurus biroja piespiež.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes