altamisi.com - EOS

Svētdienas vakarā pasūtīju EOS lūpu balzamu ar citronu smaržu, kā piegādes veidu izvēlējos Omniva pakomātu caur kuru pasūtījumam būtu jāpienāk 1-2 darba dienu laikā. Kad otrdienas vakarā savu EOS vēl neesmu saņēmusi, zvanu altamisi.com, kur man izskaidro, ka no savas puses viņi ir visu izdarījuši, bet tā jau ir Omniva vaina. Tika pateikts ka pasūtījumu saņemšu rīt (trešdien, kas jau ir trešā darba diena). Nu jau arī pienāca trešdiena, bet īsziņas ar pakomāta kodu kā nav tā nav. Rakstu šiem uz whatsapp, kur man ne īpaši laipni atgādina, ka jau vakar viss esot izrunāts, bet vakar tika teikts ka pasūtījumu es saņemšu šodien. Saņemu atvainošanos un solījumu atsūtīt 5€ atlaides kodu nākamajam pirkumam. Ceturtdien ap 11:00 saņemu ziņu ar kodu pakomātam, bet izņemot EOS no pakomāta mani sagaida vēl kāds nepatīkams pārsteigums. EOS lūpu balzamam smarža ir ļoti vāja un zem EOS logo ir redzami mazi cipariņi kuriem tur nevajadzētu būt. Kad uzrakstīju altamisi ka domāju ka esmu saņēmusi brāķi, kā atbildi es saņēmu ka EOS tiks samainīts. Vairāk man neko nerakstīja. Nākamajā dienā nosūtīju labākas kvalitātes attēlu (kur redzami cipariņi zem logo) un man atbildēja ka EOS tiks samainīts, bet viņi neuzskata ka tas ir brāķis. Šajā visā mani visvairāk šokē attieksme, šajā uzņēmumā laikam nedarbojas tas, ka klientam vienmēr ir taisnība, mani pārsteidza arī daudzie solījumi, kuri netiek pildīti, kā piemēram 5€ atlaiźu kods nākamajam pirkumam, kā atvainošanās. Protams, ka EOS balzams man arī netiks apmainīts ja vien es atkal nerakstīšu viņiem. Esmu vīlusies šajā mājaslapā un noteikti nepasūtīšu šeit neko.

K

A altamisi 27.02.2015

Viss no mūsu puses tika izdarīts un EOS samainīts, lai arī brāķis acīmredzami tas nebija - visi mūsu produkti ir orģināli, nāk no Amerikas un pirms pakošanas rūpīgi pārbaudam to kvalitāti, piedevām visiem citronu EOSiem ir jūsu minēti numuriņi :) Mūsu divi gadu darbības laikā šī ir pirmā sūdzība! Atlaides kodu jūs jebkurā brīdī variet mums pieprasīt, kad veiksiet pasūtījumu, taču saprotam kas tas nebūs vairs nepieciešams ;)

Paldies!

Atlamisi komanda