www.sudzibas.lv Als serviss, Krimuldas iela 4 Krāpšana, slikts serviss, bojājums

Als serviss, Krimuldas iela 4 - Krāpšana, slikts serviss, bojājums

Es kā sieviete būdama vispār esmu atmetusi cerības, ka kādā rīgas servisā mani neizčakarēs kā mazo ezi!
Tad nu palūdzu vīriešu dzimtas pārstāvim aizdzīt manu mašīnu uz servisu, kur arī viņš tika izčakarēts augstākajā pakāpē.
Tika nomainītas paduškas un provodka. Tika pateikts, ka arī no kārbas tekot eļļa, nepieciešams salabot. Kā arī ir vajadzīga elektroniska detaļa, kas maksājot nieka 260€!
Pēc šì servisa apmeklējuma viss pagalms eļļā! Braucu pie paziņām uz citu Latvijas galu skatīties, kas lācītim vēderā. Kā izrādās, pie kārbas ir līdis kāds bezrocis un nolauzis atslēgu un tur arī to atstājis! Un kā par brīnumu elektroniskā detaļa, kas nedarbojās maksāja nieka 35€!

Работяга 17.08.2018

Kad braukaju uz poliju biju iepriecinats par poliesu valodu, ka patikami vini runaja, kamer cetohova nepareju caur rajunu gopnikiem, lasot so sudzibu "poduska" "provodka" es atcerejos tos gopnikus kuri nirgajas par savu valodu, un kads iebrauks latvijaun dzirdes jusu izteicenies jutis sevi tapat