www.sudzibas.lv Alpha Personnel Naudas Krāpšana

Alpha Personnel - Naudas Krāpšana

Svieki dārgie uzmestie cilvēciņi nepieļaujat manu kļūdu!!!Sacerējos aizbraukt ar firmas palīdzību uz vācuju "labu darbu" DusselDorfā viņi piedāvā arī Nīderlandi ,Būšu īss un konkrēts: 16.03.2015 Samaksāju par Līgumiem un itkā pakalpojumu 200 euro,skarbā taisnība ir tā ka es vell joprojām esu Latvijā nekur tālāk par Krievju runājošo offissu es netiku labi laustā latviešu valll meitenes kas tur strādā runā bet ir labs teiciens sieviete dieviete žēll tik ka krieviete!! Taisnība.. Es noticēju reali 3 min laikā naivais!! Nu un tālāk paiet mēnesis reali es saprotu ka man jau sen bij jābūt vācijā jāstrāda bet tajā vietā es reali esu Latvijā,sāku zvanīties kas ko!!??? Man forši pasaka nakam nedēļ viss buss labi un tā mani baroja ar solijumiem vienu mēnesi,man apnika sāku laist spuras ārā kas tā pa lietu blā blā nu tikām līdz tam ka es aizbraucu un uzrakstiju Iesniegumu ka vēlos naudu atpakaļ nu itkā viss super atkal Krievietes smaida saka 10 dienu laikā mēs ar jums sazināsimies un adosim naudu es domāju ooo fuuu labs pagaidīšu bet dabūšu naudu jo nauda mums kokos neaug un 200 ir normāla summa,nu un protams ka man neviens nezvanīja es jau biju dabujis darbu LV un man reali laika nebija vairs mocīties bet vēlāk es aizgāju prom no darba un sāku zvanīties līdz tam ka viņi vienkārši SĀKA MANI IGNORĒT un viss!!! Uzzināju cik man apiesies ja es viņus iesūdzēšu tiesā reali es pazaudētu vell kādus 600 Euro tapēc neko vairs neuzsāku un aizmirsu par saviem 200 euro un darbu vācijā Pirmo un Pēdējo reizi ar mani tā ar cieņu Juris Vinters

W

R ri4y 08.06.2015

1. Tu vari iesūdzēt šos tiesā un tiesu lūgt prasīt nodevas un advokāta pakalpojumus apmaksāt vainigajai pusei, ko atzīs tiesa + pieprasīt morālā kaitējuma naudu, kas nepārsniedz likumā noteikto summu.
2. Drīksti griezties PAC par līguma noteikumu nepildīšanu un naudas neatgriešanu likumā noteiktajā termiņā

W winters27 08.06.2015

Man ir Inspektors pazīstams viņš man apskaidroja ka tajos līgomos simts procentu ir āķīgi punki, pirms tiesāšanās man vajadzētu līgumus iedod uz pārskati juristam un jurists arī grib savu naudiņu nu un tad es pārprasiju reali ko man darīt, inspektors atbildēja neko tu zaudēsi jepkurā gadijumā vairāk naudas nekā atgūsi tāda ir tā taisnība...