www.sudzibas.lv Alpha Baltic Sport Nemaksā par pakalpojumiem.

Alpha Baltic Sport - Nemaksā par pakalpojumiem.

SIA Alpha Baltic Sport, jeb Maratoni.lv sistemātiski nenorēķinās ar nolīgtajiem darbiniekiem un piegādātājiem. Nereaģē uz maksājumu atgādinājumiem un tas velkas mēnešiem ilgi. Kā jau minēju, sistemātiski, tas nozīmē, ka ir vesela strīpa ar gaidītājiem un kādi saņem savu naudu tikai pēc draudiem par juridiskām sekām. Pirms sākt sadarboties ar šo kompāniju, apsveriet, vai esat gatavi ilgstoši gaidīt un cerēt uz samaksu.

V

P Pazinejs_Zinatajs 11.09.2016

Kas dzīvo greznā mājā un viņa dzīves līmenis noteikti pārsniedz vidējo iedzīvotāju sistemātiski nemaksā partneriem.

Mums pašiem bija gadījums, kad naudu no Sia Alpha Baltic gaidījām 7 mēnešus un fin. Direktors nemitīgi deva tukšus solījumus un tikai, kad sākām jau runāt par maksātnespēju, tad naudu samaksāja un vēlāk, kad bija atkal nepieciešami mūsu pakalpojumi minējām ka būs priekšapmaksa un klients uzreiz pazuda:)

uz doto vairs nesadarbojamies ar šo uzņēmumu, jo prognozēta samaksa nav iespējama no viņiem.

Savādākais ir tas, ka nav nekad iespējams parunāt ar uzņēmuma vadītāju, kas tieši arī lemj, kam maksāt un kam nē. Jo visiem ir aizliegts dot telefonu, e-pastu un sekretārei ir aizliegts savienot ar tiem, kas prasa par samaksu.

Gribu arī atzīmēt, ka uzņēmums ir lielākā reklāmas aģentūra Latvijā un brīnos, kā neviens nav vēl juridiski vērsies pret tādu klaju nemaksāšanu. Vienu brīdi arī bija liels nodokļu parāds, bet ar to kaut kā ir tikuši galā.

Uzņēmumā arī ir ļoti liela kadru rotācija.

Esi uzmanīgi!

I IevaKreiza 22.08.2017

Kā bijusī darbiniece varu apliecināt šo faktu, ka uzņēmuma finansiāli iet ļoti smagi.
Algas tiek kavētas, nemitīgi ir problēmas ar sadarbību, jo kādam kaut kas nav samaksāts - milzīga kadru mainība...

Netiek arī pildīti solījumi, vadītājs lidinās savos radošos mākoņos un izliekās it ka viss būtu kārtībā.

Aizgāju, jo viss apnika - aģentūra zaudē talantīgus cilvēkus.