www.sudzibas.lv Aļona Mākslīgo skropstu meistare

Aļona - Mākslīgo skropstu meistare

Pēc ieteikuma devos uz meistares Aļonas mājām uzlikt mākslīgās skropstas. Pirmo reizi,kad ierados man jau bija uzliktas cita meistara skropstas, tapēc vēlējos vecās noņemt un jaunas uzlikt vietā, uz ko Aļona atbildēja,ka var tikai noņemt un jaunas likt nevarot,jo tur paliekot līme un viņa savas uz līmes likt nevarot. Īstenībā bija tāda sajūta,ka viņai pašai,kur jādodas un tāpēc vēlējās tikt ātrāk vaļā no manis. Ieteica atnakt pēc 2 nedeļām,ko arī arī izdarīju. Skropstas uzlika 1 h laikā,kas likās netipiski ātri,liekot skropstas izjutu diskomfortu,jo ļoti sāpēja plakstiņi,lai gan neklad iepriekš pie citiem meistariem tā nav bijis. Kad pagāja 3 nedēļas devos uz profilaksi,ko viņa veica 20 minūšu laikā,un pēc kuras ļoti ilgi nevarēju atvērt acis,jo koda līme un sāpēja plakstiņi. Domāju, ka tā vajag,bet pēc 1,5 nedēļas radās steidzama vajadzība skropstas noņemt un devos uz tuvāko salonu. Kur meistars vispārīgi nevarēja noņemt skropstas,jo tās bija saķepinātas pilnas ar līmi un jau starp skropstām un plakstiņiem bija izveidojušies līmes bumbuļi,kas ļoti sāpēja ņemot nost. Kā arī dažas skropstas biaj uzlimētas uz plakstiņiem, un vairākas skropstas bija salīmētas kopā,lai ātrāk paveiktu savu darbu! Gribeju brīdināt,lai pirms ejat pie šīs meistares padomājiet vai nav vērts atrast labāku variantu,ja negribat iekaisušus plakstiņus!

P