Aļona Bārbale - Krāpšana

Esiet uzmanīgi, šī sieviete gribēja nopirkt bērnu ratus, palūdza nosūtīt tos caur Dpd pārvadātāju. Nosūta Dpd linku, nospiežot uz kuru paradījās lapa iegūstiet līdzekļus un ievadiet savas bankas kartes datus. Piezvanot Dpd kompānijai viņi apstiprināja ka tādas opcijas viņiem nav.

K kamolinjs 22.04.2022

Vai tad tā cita cilvēka personas apliecinošu dokumentu var rādīt publiski? Un loģiski, ka DPD tā nekad nedarītu. Lai kaut uz brīdi tam noticētu pilnīgam muļķim jābūt.

P Poksis_poksis 22.04.2022

Tas cits cilvēks pats atsūtīja šo apliecību, pie tam gribēja mani apzagt. Loģiski ka es nedomāšu par to var rādīt vai nē, galīgi neinteresē. Un tad cilvēki ar DPD starpniecību nevar paprasīt kaut ko nosūtīt! Protams kad redzi ka jautā uzrādīt bankas kartes datus, rodas jautājumi. Priekš kam vispār tādu komentāru jāraksta. Pastrīdēties ar kādu gribās!

B baibiii 24.04.2022

Arī mani meģināja piekrāpt pēc šīs pašas shēmas. Izskatas, ka darbojas ar bērnu precēm notika whatsapp un krievu valodā. Arī uzreiz atsūtīja šo id, kas gan jau nemaz nav īsta. Bet pēc tam, kad nepiekritu darijumam, viņa izdzēsa savas sūtītās ziņas. Esiet uzmanīgi!

P Poksis_poksis 24.04.2022

Jā, viss tas pats. Interesanti ka whatsapp bildē un apliecībā bija viena un tā pati sieviete.

L LEvita 20.07.2022

Tāda pat situācija, tikai bērnu gultu. Esiet uzmanīgi!