Aļņi SIA - Krāpšanās

Sia, Aļņi, Varakļānu pilsētā nodarbojās ar kokmateriālu apstrādi un ceļu būvniecību. Aprīlī šis uzņēmums rēzeknes pilsētas nodarbinātības dienestā tika iesniedzis sludinājumu, ka viņiem nepieciešami darbinieki darba uz ekskavatoriem. Valsts darba nodarbinātības dienesta darbinieks iedeva man kontakttālruni, lai sazvanītos ar darba devēju, ko arī izdarīju. Mēs satikāmies rēzeknē iztaujāja visu manu pieredzi apskatījās ekskavatorista vadītāja apliecību, pierakstīja manus datus uz papīra un teica nedēļas laikā uzsāksim darbu. Pagāja nedēļa un neviens netika atzvanījis, mēģināju velreiz zvanīt man neviens vairāk necēla. Tad nonācu pie slēdziena, ka šis darba devējs vienkārši muļķo cilvēkus un nekāda darba nav. Kā arī ir iespējams daudz tādu, kuram šis darba devējs ir piesolījis darbu un nav atzvanījis. Par šādu negodīgu rīcību vajadzētu uzlikt soda naudas, lai nākošreiz padomā pirms sola ko cilvēkiem. Tāpat arī nodarbinātības dienestiem ar šādu uzņēmumu nevajadzētu ielaisties afērās un piedāvāt nereālas vakances. Arī ir dzirdēts par šī paša uzņēmuma kokapstrādes ražotni, kur strādniekiem nemaksā algas un notiek bieža darbinieku rotācija. Uzmanieties no šī uzņēmuma varakļānos.