www.sudzibas.lv Almajers SIA Slikta atieksme, naudas neizmaksashana laika, parstradašana

Almajers SIA - Slikta atieksme, naudas neizmaksashana laika, parstradašana

Attieksme pret strādniekiem ka pret vergiem, cilvēki visu mēnesi atstrāda, aiziet prom par algu var aizmirst, uzrakstīts ka jāstrāda līdz no 8.00-17.00 bet ir jāstrāda līdz 18.00, ekskavatora vadītajam jāstrāda par visiem gan uz ekskavatora gan likt bruģi, bortus, utt, par mēnesi mainijas apmēram 20 cilvēki tas nav normāli, tāpēc cilvēki esat uzmanīgi.

G

Life_is_life 22.10.2018

Ipasnieku Vards Uzvards?

G Gazman 22.10.2018

Vards Aleksandrs diemžēl uzvardu neatceros..

E Ekspertu eksperts 22.10.2018

Darba līgums starp Jums pastāvēja? Vai darba inspekcijai ziņojāt un savai arodbiedribai? Iesaistiet arī valsts ieņēmuma dienestu, ja daļu Jums piedāvāja maksāt aploksnē vai uz rokas.. Celtniecībā un ceļu būvē tā ir ierasta prakse, ka liels procents darbinieku savu algu nesaņem un bieži cilvēki paši padodās un necīnās par savu taisnību, ja tā ir pierādāma un neaizstāv sevi, kā arī necīnās par tiesībām saņemt darba līgumā noteiktu algu.. Cilvēki, ir jācīnās, tikai tā mēs varam mainīt situāciju valstī, neļausim sevi aplaupīt, tas ir ceļš iepretim savas ģimenes labklājībai..