www.sudzibas.lv All.tel Slikts serviss.

All.tel - Slikts serviss.

08.05.2017 Ierados ar draudzeni pēc telefona. Nosaucu pirkuma kodu, lai varu izņemt, jo sūtītājs bija cits. Pārdēvējs iedeva telefonu un piedāvāja iegādāties stikliņu, prasīju, kāda cena? Pārdēvējs atbildēja 15.00 EUR, pateicu, ka nevajadzēs. Pārdēvējs prasījā, kāpēc? Un draudzene atbildēja, ka citur ir lētāk, šajā momentā pārdevējs pateica, ja mēs pie viņa nepirksim aizsargstiklu, viņš mums nepārdos telefonu. Prasīju, kādā sakarā?Atbilde bija, ka All.tel firma ir izdevīgākais Apple tirgotājs. Mana atbilde bija, es varu viņu vispār nepirkt, iziet ārā un nomest zemē, lai sašķīst, pēc tā pārdevējs apstulbis stāvēja un neizdvesa ne skaņas, bet skatījās virsū. Teicu rekur nauda un, lai pārdod telefonu.Pēc 5min garas skaidrošanas,lai paņem naudu, atjēdzās un pārdeva pasūtīto telefonu. Kad viss bija izdarīt un devos pa durvīm ārā, pēkšņi 15.00 eur vērtajam aizsargstiklam uzradās atlaide uz 9 EUR.
Pārdevējs runāja ar lielu akcentu. Tā bija pirmā un pēdējā reize, kad tur iegriežos. Un citiem arī neieteikšu. Ja nemāk strādāt ar klientiem, neredzu jēgu tādam rupjam darbiniekam vietu šajā uzņēmumā. Diemžēl ne uz garantijas, ne vīrietim nebija klāt vārds, uzvārds, lai precīztē īsto personu.
P.S. Pievienots pirkuma čeks!