www.sudzibas.lv Allmoto Slikts serviss un meli

Allmoto - Slikts serviss un meli

Aizvedu saremontēt auto pēc avārijas. Teicu, ka vēlos kvalitatīvu remontu. Vienojāmies par provizorisko summu. (beigās gan samaksāju par 20% vairāk) auto servisā nostāvēja gandrīz divus mēnešus, jo "negribot sasteigt". Kad beidzot tiku pie auto, remonts izrādījās ļoti paviršs. Taisnotie "dzelži" līkumu līkumiem, apšuvums turas klāt tikai uz goda vārda, salauztās plastmasas detaļas - ko varēja salīmēt, salīmēja, pārējais atstāts kā ir, nedega miglas lukturi, aizmugurē logu šķidrums tecēja aiz bagāžnieka vāka un virsū labajam lukturim, kas svīda ciet. Oriģinālo āķi nevarēju pielikt, jo stiprinājums bija nomainīts uz nesaderīgu detaļu. Aizvedu auto atpakaļ, lai salabo vismaz lukturus, logu šķidrumu un āķi. Atkal noturēja nedēļu. Lukturus un logu šķidrumu salaboja, bet āķi salauza pavisam. Bijām runājuši, ka nomainīs nesaderīgo stiprinājumu. Tā vietā oriģinālajam noņemamajam audi āķim (ar atslēdziņu) novirpoja galu un salauza mēlīti, lai varētu iestūķēt nesaderīgajā stiprinājumā.
Arī salons nosmērēts ar eļļainiem pirkstu nospiedumiem.

R