All Recycling SIA - Krāpšana

Labdien visiem! Gribēju jūs pabrīdināt lai jūs nenododat savas vecās mašīnas šik uzņēmam, jo beigu beigās viņi atradīs jebkuru attaisnojumu lai nesamaksātu par nodotu automobīli. Tātad, pastāstīšu par savu situāciju. Nolēmu nodot mašīnu metāllūžņos, jo nebija vairs vērts labot, sazvanījos ar uzņēmumu, aizsūtīju visus svarīgos datus, atbrauca darbinieks, savāca māšīnu, pretī saņēmu trīs lapas, kurās ir uzrakstīti visi dati par uzņēmēju, par mašīnu, un par naudas saņemšanu (kas notiek pārskaitījuma veidā) . Viss norit labi, tāka bija piektdiena, darbinieks paziņo ka naudu saņemšu noteikti nākamnedēļ (mašīnu nodevu 2018 gada 30 novembrī) . Pagāja brīvdienas, un nu es pirmdienā gaidu apsolītu pārskaitījumu par mašīnu, nesagaidīju. Nogaidīju līdz trešdienai, nolēmu savzanīt uzņēmumu un noskaidrot kāpēc vēl neesmu saņēmis naudu par nodoto mašīnu. Telefonu pacēla sieviete ar krievu akcentu, atvainojās ka tā sanāca un teica ka paziņos grāmatvedei un apsolijās ka naudai jābūt šonedēļ, labi. Pienāca piektdiena, pazvanīju, man paceļ tā pati sieviete, es viņai atkal izstāstu situāciju, viņa paziņo ka tagad viņai sistēmā kaut kas nestrādā un palūdza man pazvanīt pēc 30 minūtēm. Es pazvanīju pēc 30 minūtēm, tā pati sievete tagad paziņo kad kaut kādas tur problēmas grāmatvedei (teikšu godīgi, es nesapratu ko viņa man tajā brīdī teica) . Pazvanīju vēlāk domājot, nu tagad nu gan jau sistēmai un grāmatvedei jāfunkcionē kā nākas. Paceļ atkal sieviete, un paziņo ka šobrīd firmai neesot naudas. Tajā dienā vairs uz maniem viņi neatbildējā. Sagaidīju pirmdienu, nolēmu atkal zvanīt un jautāt, vai tagad viņiem būs nauda, atkal neceļ. Pazvanīja kolēgis uzņēmam jautājot par manu situāciju, viņam pacēla cita sieviete, sakot kad naudas pārskaitījums tiek veikts 2 nedēļu laikā. Šāda informācija nekur netika uzrakstīta uz man iedotajiem papīriem.

N Nils briedis 02.02.2019

Pilnīgas muļķības tur cilvēki strādā profesionāli.un palīdz atbrīvoties no vecām miskastes stundas laikā cilvēki ir atsaucīgi un izdomas risinājumu jebkurā situācijā nozaudēti dokumenti palīdzēs atrast info lai norakstītu veco auto savaks aizvedisu,normāli cilvēki par veciem mēsliem naudu neprasa,jo viņu aizvākt norakstīt izmaksā vairāk nekā viņš ir vērts,padomājiet pirms sūdzēties bezjēdzīgi cilvēki mīļie,par tīru vidi gaidiet prom tās grabažas un naudu neprasiet

L Lāsēns88 18.04.2019

Jau no janvāra gaidu naudu.Zvanu entās reizes,vienmēr attaisnojumi.tad naudas nav,tas VID pārbaudes,tad konti iesaldēti.sola no dienas uz dienu.naudas joprojām nav

I Imants Ezas 13.03.2019
Krāpšana

Februāra sākumā nodevu auto utilizācijai, bet naudu neesmu saņēmis. Visu laiku atmazkas, ka runās ar grāmatvedi, ka nākamnedēļ un tt.
Bet LR 2 -tirgus sludinājumus liek iekšā un sludinās ar tel numuru 25549072 neticiet viņiem.

Sūdu kantoris, nemaksā, jau 4 reizi apsola un neapmaksā rēķinu. NEVIENAM NEIESAKU, ALL RECYCLING SIA - SŪDU KANTORIS :(

G Gulbenietis 05.03.2021

Norakstīšana pati maksā vismaz 50 eur. Iekš csdd norakstot, esmu dzirdējis, būtu 120 eur. Ja tev nav krafters vai tml, tad par savu otro golfu tu labi, ja atsit pašizmaksu, jo gumijas un plastmasas nenāk svarā, bet ir jāizņem. Vienam čubrim pat 20 eur paprasīja pa virsu samaksāt par dampja pieņemšanu.