All Invest Real Estate - krāpšana

BRĪDINU CILVĒKUS būt uzmanīgiem darījumos ar All Invest Real Estate!
Tikko mana labāka draudzene tika piekrāpta pērkot nekustamu īpašūmu! Viņa iemaksāja daļu no īpašuma - ap 1000 euro, bet šo naudu mākleri sastādot pirkuma līgumu nerakstīja ka samaksātu daļu, neņēma vērā pircējas intereses, šantažēja, gribēja uzspiest savus pārdošanas noteikumus! Viņa bija novesta līdz pilnīgam nervu sabrukumam, jo nevelējas šādu pirkuma līgumu parakstīt, bet iemaksāto naudu mākleri neatgrieza!
Nemaksājiet priekšapmaksu šai firmai, jūs var piekrāpt! Diemžēl šeit nevaru publicēt juridisk. Dokumentus ar pers. Kodiem, parakstiem, bet labāk drošāk iegādāties nek. Īpašumus no pašiem ipašniekiem, ja maksājiet kādu naudu ka priekšapmaksu - prasiet rokas naudas līgumu

Z zaldis 17.09.2018

Neviens nelasa jūsu sūdzību, turpina krāpties !

N Nanija Zeltīte 15.10.2018

tad jau turpiniet!

N Nanija Zeltīte 01.12.2018

Jūsu darbība ir pret Latvijas valsts interesēm, nodokļi valstī netiek maksāti, pircēji tiek maldināti! Pārdevēji tiek ievilkti afērās ! Negodīgs bizness!