www.sudzibas.lv Aljanars Sia Sabojāti mati

Aljanars Sia - Sabojāti mati

Regulāri apneklēju šo frizētavu, 23 jūlijā, kārtējo reizi devos turp, lai izbalinātu ataugušās saknes (šķipsnās). Mani pieņēma "friziere" Antra, kuru tur redzēju pirmo reizi. Kad pateicu ko vēlos, viņa sāka man piemeklēt krāsas toni... iejaucās otra friziere, kura norādīja, ka jābalina ar balinātāju/pulveri, kas izrādās manai frizierei nemaz nav (es gan nezinu viņiem to sistēmu), balinātāju iedeva otra friziere. Tad sākās jautrība, pievienoju foto, kā man folliju salika, tas vien jau mani šausmināja. Apakšā bija redzamas iepriekš balinātās šķipsnas, kuras bija smalkas un daudz, viņa man uztaisīja kaut kādas "5" sliedes ar skaistu pleķi pa vidu. Viņa teica, parasti pēc balināšanas ir jātonē, nekad neko netonēju un izeju no frizētavas skaistiem matiem, šeit es aizgāju prom slapjiem matiem, šoka stāvoklī. Raudāt gribas, ja tā ir friziere. 20 eiro par šo "skaistumu"

B

Kritiskā 24.07.2017

Es nesaprotu par to follija dalu... Nu un kas ka salika foliju? Kad man kraso matus - vienmer liek...

B Baigadusma 24.07.2017

Jums šādi liek? Man vienmēr gludi piespiež visu, lai nekur nekas garām netiek, te vienkārši kaut kas samests uz galvas.. varbūt bildē grūti saprast, bet nu tā man neviens nav licis, varbūt tieši tāpēc man līdz ar ādu saknes izbalinātas aizmugurē.