Alise Liede - Krāpšana

Sveiki.
Vēlos informēt sabiedrību par personu vārdā Alise Liede. (linkā facebook profils) . Situācija tāda, ka personai aizdevu naudu, kuru solīja atdot pēc divām nedēļām. Ir pagājis pus otrs mēnesis, dien dienā saņemu solījumus, ka nauda šodien tiks atgriezta, bet pēc tam tieku ignorēts. Tautas valodā runājot čakarēts.
Manā gadījumā summa ir 90 eiro. Ja kāds vēl ir cietis no šīs personas, lūdzu, rakstīt uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv
visi pierādījumi tiks iesniegti valsts policijā.

R

Komentāri (25)

R Rihardsb 20.01.2020

Ja esi cietis no šīs perosnas, [slēpt]@inbox.lv

O Otis 20.01.2020

Vai šajā gadījumā vari pierādīt ,ka esi aizdevis?

R Rihardsb 20.01.2020

Lūk, arī screenshots

R Rihardsb 20.01.2020

Nu vai tiešām tu domā, ka es aizsūtītu naudu un pēc tam aiz neko darīt ieliktu šeit sūdzību? ?
Cilvēk, mīļais, padomā ar galvu pirms raksti.

R Robizo11094 20.01.2020

Pats vainigs esi ka dod pa labi pa kreisi naudu labrātīgi kā davanu!policija neko nevares izdarīt jo naudu tev ar varu neizpieda laukā pats piekriti pats ari ieskaitiji tai personai naudu

R Rihardsb 20.01.2020

Labprātīgi nauda tika aizdota, jo persona to man lūdza, bet uzreiz arī sarakstes veidā vienojāmies par naudas atgriešanu.Protams, termiņā nauda netika atgrieztas, turklāt persona visu laiku sola, gandrīz katru dienu saka, ka būs, bet beigās ignorē. Jā, pats vainīgs, ka aizdevu. Žēl, ka ir jāizmanto publiskā telpa un jāiesaista policija, taču citādāk šo lietu ar konkrēto personu diemžēl atrisināt nevar.

K Kristaspsss 20.01.2020

Gribētu tevi iepazīstināt ar datu regulu , kas tev būtu jāzina , par slavas celšanu, tev var beikties slikti. Ja meitene būs gudra tu atdbildēsi likuma priekša.Tgt viens iesniegums DAC un tev var sākties nepatikšanas. Nesi viniegias kas šita iekrīt.

R Rihardsb 20.01.2020

Diemžēl izskatās, ka tu pats neesi iepazinies ar datu regulu. Vārdu uzvārdu es varu publicēt un arī slavu varu celt vai necelt, ja tas ir atbilstoši likumam.(šajā gadījumā nekas netiek pārkāpts)
Tā, kā arī tevi aicinu iepazīties ar likumiem.
Lai jauka diena!

R Rihardsb 20.01.2020

157.pants. Neslavas celšana

Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), -

soda ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām."

Likums Saeimā pieņemts 2003. gada 12. jūnijā.

Lai tev nav jāmeklē, lūk ir pants.
Pievērs uzmanību- par nepatiesu un izdomājumu. Šie divi vārdi.
Šis nav izdomājums un visa informācija ir patiesa.

R Robizo11094 20.01.2020

Par to ka sievietei draudi un apkauno un šantažē viņu par to jau vien draud krimanllparkapums!

Den91 20.01.2020

Tev nekas nebus, jo ir pieradijumi, ka vinjas ir krapniece, tapec tas nav "neslavas celshana". Neklausies tos feikus.

R Rihardsb 20.01.2020

Man ir ļoti žēl tādus cilvēkus kā tevi.
Protams, ka es zinu, kas tu esi par cilvēku, līdz ar ko zinu, ka tas ir interešu konflikts. Varam tikties policijas iecirknī!

R Robizo11094 20.01.2020

Iedod krimināllikuma nr kur ir norādīts ka viņa to naudu izkrāpa!tu pats labrātīgi to naudu ieskaitīji tai personai un par to policija pateiks ka pats vainigs esi ka naudu dali pa labi un pa kresi viņi vienkārši tev atbildēs pretī mēs neko nevaram darīt.un viss ko tālāk darīsi vajāsi viņu!?

Den91 20.01.2020

Tas ir krapnieces draugs 100% informacija.

Life_is_life 21.01.2020

Tiesi tapec - policija nevar palidzet - bet shi interneta lapa var ✓

BondsBonds 21.01.2020

Uzreiz uzrakstīšu ko teiks policija, lai ieekonomētu lauku. "mēs nerisinam privātpersonu naudasstrīdus, mēs nēesa taisnības orgāns, vērsieties tiesā."

L LinkoAD 21.01.2020

Muļķis biji, ka aizdevi! Ja neesat uzrakstījuši vienošanās līgumu par atmaksas termiņiem utt., tad neko neizdarīsi!
Vari rakstīt prasību tiesā, kas prasīs tavus līzekļus, jurista darbs , laiks, nervi utt, Un beigās civillietu, kas ilgst 2-5gadiem arī zaudēsi. Ja nu vienīgi iegūsi mācību. Jo diez vai vispār tiks pieņemts tavs iesniegums-prasība. Jo summa maza. Domāju, 90eur tev būs mācība. Lēta mācība! Norij krupi un gaidi, kad meitenei parādīsies sirdsapziņā un pati atdos, kad bus. Nav tā nauda.. Vai uzskati, ka panemi ielas meitu pa 90eur. :))
Sory, dzives pieredze. ;)

Veiksmi!

T tele2 nidejs 21.01.2020

Naivulis gribeja sev lielo mīlu nopirkt?

Den91 21.01.2020

Neklausies nevienu, Raksti rakstus Facebook lapas un krapnieku grupas, Ka vinja it krapniece. Uzsac civiltiesu, Jo kad vinnesi, vinjai bus jaizmaksa to naudu ko Tu zaudeji uz tiesu + vinjai bus jabrauc uz tiesu, ja nebrauks, tad vinnesi atrak. Bet es iesaku izpkatit to informacija, Jo ja krapnieks paliks bez soda, vinjsh to turpinas darit talak.

A Alise Nikola 22.01.2020

Sāksim ar to, ka es neesmu krāpniece. ? Ziemassvētkos nevarēju atdot naudu, jo uz ziemassvētkiem visiem taču protams to vajag, svētki un viss pārējais. Teicu, ka mēģināšu aizņemties, un atdošu pa daļām, neviens neaizdeva, okey. Saku, ka lai pagaida līdz 24-27 datumam, kad ienāks uzturlīdzekļi, atdošu. Ja čalis nevar pagaidīt līdz tam 24-27 datumam, tad piedodiet atvainojiet, tā jau ir viņa problēma. ? Jo es viņam neteicu, ka naudu neatdošu. Ja negribētu atdot, tad sen būtu pazudusi ar galiem, viņu visur nobloķējusi un neatbildējusi viņam. ??

R Rihardsb 25.01.2020

Persona man whatsappā tikko uzraksta, ka neatdos tagad arī līdz 27. datumam, jo es esmu ielicis sūdzību. ?

J Juris Dička 11.02.2020

Oky, ja jau runa iet par to kad tu neteici kad neatdosi , kā tu atbildētu uz to kad esi man paradā 300 eiro ? Kā arī tu mani noblokeji visur , un bijam sākumā sarunajuši kad atdosi , bet beigās par savām kļūdām nevari atbildēt ? Tikai iesaisti citus? Tā tu sevi neparādi no labās puses , tikai no sliktās , un tu turpini tikai zagt un apkrāpt cilvekus. Attiecās uz Alisi Liedi.

Pacco_al 23.01.2020

Es dzīvoju pēc principa naudu neaizdodu nevienam, pat ne labākajam draugam, pat ne mātes bērēm. Visi draugi un paziņas to zina un pat neprasa.

A Artūrs Dante 25.01.2020

Labākajam draugam mātes bērēm - es jau sen zināju, ka Pacco ir morāls kroplis, šobrīd viņš to pateica pats :)

J Juris Dička 11.02.2020

Oky, ja jau runa iet par to kad tu neteici kad neatdosi , kā tu atbildētu uz to kad esi man paradā 300 eiro ? Kā arī tu mani noblokeji visur , un bijam sākumā sarunajuši kad atdosi , bet beigās par savām kļūdām nevari atbildēt ? Tikai iesaisti citus? Tā tu sevi neparādi no labās puses , tikai no sliktās , un tu turpini tikai zagt un apkrāpt cilvekus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes