Alise Grīnberga - Nesūta paciņu

3 nedēļas atpakaļ internetā noskatīju skaistu kleitu, iepatikās, un par cik cena bij samērā normāla izlēmu painteresēties.Preces pārdevēja teica ka prece ir, un ka varot pielaikot.Par cik dzīvoju Valmierā, kas no Dobeles ir labs gabals, samierinājos ar cm mēriem, pēc kuriem secināju ka kleita derēs.Līdz sim nav bijis nekādu aizķeršanos i-netā ar paciņām.Meitene teicās izsūtīt, jau 3 nedēļas būs piektdien un nav.Naudiņa, 30 ls sen jau pārskaitīju-teica ka saņēma.Pēc maila, kur apgalvo ka izsutīts, es neesmu neko saņemusi vairs.Neatbild uz epastiem, draugos arī izdzesta, telefona numurs izslēgts.. ko nu?par velti 30 ls izmesti.Ir doma rakstīt iesniegumu policijā-bet vai tas ko līdz?? Gribas visu nokārtot bez problēmām, bet jau 3 nedēļas bus cauri :( ko lai domā-nezinu.Iesakiet, ko lai dara un kur vērsties.. man ir tikai konta numurs no viņas, un cik nopratu atrodas Dobelē.. bet varbūt ja tas viss ir tikai krāpniecība, viņa tur nemaz neatrodas :( nevaru aizmigt-uztraucos.

A andrejs 15.04.2010

Iespējams ka viņa ko sūta no ebay, iespējams ka pastā nozagta paciņa, pašam cik tā nav bijis!
Nevajag uzreiz cilvēku par to vainot.

A Alise 15.04.2010

Es nevainoju-es uztraucos par savu naudu. Tas ir tikai normāli.

L Lelde 15.04.2010

Ne tikai pie mums ta notiek.Ar manu masu kura dzivo Minhene notika tas pats tikai ar kurpem un naudu atpakal nedabuja.Tie cilveki kas sadi rikojas nav mulki zina ko dara.

A Alise 19.04.2010

Paciņa vēl aizvien nav atnākusi, un ziņas nekādas.. :(

A aga 29.04.2010

Ja jav ta nebutu vinas vaina, tad vina godigi atgriestu naudinu. Es iesaku nekavejoties versties policija, kamer nav par velu.