www.sudzibas.lv Alisa Krausa Apmelošana, krāpšana

Alisa Krausa - Apmelošana, krāpšana

Nekad nesadarbojaties ar šo personu, neatsaucaties uz viņas piedāvājumiem facebook un citās vietnēs. Šajā gadījumā šī persona meklē kas izgatavos bērnu mēbeles, un neuzsākot nekādu sadarbību, tikai apjautājas par iespējamu sadarbību, tad pārtrauc saraksti un publicē jūs krāpnieku lapās ka jūs esat krāpnieki, lai gan nekāda sadarbība nav bijusi, nekāda nauda nav nedz saņemta, nedz prasīta un nekāda krāpniecība nav bijusi. Viņa vienkārši meklējas viņai par velti izgatavos mēbeles, lai varētu pēctam nemaksāt, un pataisīt jūs par krāpnieku. Sabojā reputāciju cilvēkiem ar kuriem nav veikusi nekādus darījumus.

A Alisa Krausa 09.02.2018

Vēršos pie raksta autores - SINTIJAS TRAULIŅAS - tādā veidā jūs ar KRISTU LAIZĀNU savu karmu neattīrīsiet.

Pievienoju manu iepriekš ievietoto postu facebooka grupā “Krāpnieki Latvijā”, kuru ievietoju uzreiz pēc tam, kad tikko neuzķēros uz šiem diviem krāpniekiem. Pilns internets par šo “pārīti”, lūdzu neuzķeraties.