www.sudzibas.lv AlidaTUrs Solītais neatbilsts

AlidaTUrs - Solītais neatbilsts

Sveicināti! Gribētu pastāstīt par AlidaTurs, stratēģiju, kas tiek piekopta, esat uzmanīgi, kad pērkat ceļojumu no šīs kompānijas. Varat būt uzmesti, kā mēs oktobrī lidojām uz Grieķiju, Krētu, nopirkām vienu no labākajām Krētas viesnīcām pie jūras 4+ zvaigznes, braucām uz šo viesnīcu otreiz, tāpēc zinājām par ko maksājam un, ko gribam, un ko sagaidīt, bet atlidojot, Krētas lidostā, izrādijās, ka mūs vedīs uz citu viesnīcu, jo it kā paredzētajā viesnīcā ir sabojājusies santehnika, tāpēc, četras dienas mums būs jādzīvo, it kā tādā pašā līmeņa viesnīcā, kā vēl gide apgalvoja, ka labākā, šo viesnīcu, kur Mūs aizveda sauca Eiropa beach, aizbraucām uz turieni, vienkārši asaras saskrēja, viesnīca bija ārprāts un no četrām zvaigznēm tur nebija ne miņas. Mēs visa grupiņa, kā tur grupiņa, bijām no Latvijas 25 cilvēki, kas tika atvesti uz šo viesnīcu, un, kas bijām maksājuši par to otru vienīcu. Izrādijās tie, kas bija lidojuši no rīta, ar rīta reisu, visi bija tikuši mūsu viesnīcā 4+ zvaigznes, un nekādas avārijas tur nav, un santehniku viss kārtībā, noīrējām mašīnu aizbraucām uz to viesnīcu izrādijās, ka mums nekas nav rezervēts, un kā tikkai no ceturtdienas, mums ir rezervēts. Bet Gids acīs skatoties mello, jo domāja, ka mēs nekad iepriekš, neesam bijuši Grieķijā, kad saprata, ka mēs esam bijuši un braucam jau otro rezi šājā gadā un uz konkrētu viesnīcu, muka no mums un izvairījās no mums, jo mēs pieprasījām naudas atgriešanu. Bet eiropa beach īstenībā ir 3 zvaigžņu vienīca un maksā vairāk, kā 120 latu lētāk, tad iedomājaties, kādu naudiņu nopelnīja no 25 cilvēkiem, un nejau mēs bijām pirmie ar kuriem tā izrīkojās, tā ir stratēģija. Un naudu mums neviens neatgrieza, šo starpību, jo katrs vēla vainu otru un neviens, kā parasti nebija vainīgs. Tāpēc esat uzmanīgi, un silti iesaku, neizvēlaties viesnīcu Eiropa Beach, uz jūru ir jāiet pār ielu, tad, jākāpj lejā no kraujas, un vēl tur atkritumi mētājas, un vēl šajā viesnīcā dzert dod no plastmasas glāzēm, stikla viņiem nav, esmu apbraukājusi, ļoti daudzas vietas pasaulē, bet kaut ko tādu redzēju pirmo reizi.

J

L Līga 09.03.2010

Paldies, ka brīdinat, jo tulīt sāksies lidošanas sezona .

B baiba 09.03.2010

Jaa tiesam drausmigi jau ta del krizes cilveki mazak celo, ta ir pirma lieta no ka atsakas!!!Un vini vel atlaujas sita cakaret cilvekus!!!Butu labak domajusi ka tiesi uzlabot kvalitatei!!!Fuj Alidai

V vecāžurka 09.03.2010

Bet kā var neatgriezt naudu? Ir taču līgums. Tad jau tiesā jāsūdz. Lai gan - man ar citu firmu arī līdzīgi sanāca Grieķijā, bet tā bija tikai viena nakts. Mēs no Atēnām uz 2 d aizbraucām uz Meteoru, mums pat bija vaučeri no hoteļa Rex, kas ir lepna viesnīca centrā. Bet mums arī gide paskaidroja, ka ir tehniskas problēmas, tāpēc mēs paliksim vienā viesu mājā. Tas bija baigā nomalē un pēc vakariņām ar kājām bija kādas 30 min jāiet. Pati māja - nu tā kā pie vecmāmiņas - vecs koka nams, sūdīga duša un WC numuriņos, tāda vecu māju smaka/.

Z Zane 10.03.2010

Ieva, kas Jūsu gadījumā bija ceļojuma organizators, piem., Teztour, Novatours?

J jānis 30.05.2010

Jā Mums arī sanāca, ka Alidatur mūs arī uzmeta, un cīņa par naudas atgriešanu beidzās ar neko. Tāpēc no šīs kompānijas iesaku uzmanīties.