LV RU
www.sudzibas.lv Ali Šokoladine Riga SIA Jūsu šokolādes Slikts uzņēmums, kurā strādāt

Ali Šokoladine Riga SIA Jūsu šokolādes - Slikts uzņēmums, kurā strādāt

Silti neiesaku strādāt Ali Šokoladine Rīga. Tas ir lietuviešu uzņēmums, kurš vēlas iekarot latvijas tirgu ar lietuviešu domāšanu. Uzņēmums piedāvā ļoti dārgus desertus (kūkas) , makarūnus, šokolādes un dzērienus. Uzņēmuma īpašnieks ali gadžijevs (lietuviski ali gadžijevas) , manā uztverē, neprot vadīt uzņēmumu, kūkas varbūt māk cept. Uzņēmums pārdot atsaldētas kūkas/desertus, kuri stāv vitrīnā 6 dienas, kas manuprāt ir pa ilgu, jo pēc 6 dienām dažas no kūkām garšo pēc pazoles vai to vizuālais izskats ir kļuvis briesmīgs un to kvalitāte vairs neatbilst augstajai cenai. Makarūni vitrīnā arī stāv 6 dienas un visi tiek papildināti rindā, līdz ar to nav iespējas izsekot līdzi, kuriem beidzies termiņš un klientiem tiek pārdoti veci makarūni. Jaunie darbinieki, kuri nav apmācīti kā tiek taisīta kafija, kad paši mēģina kaut ko taisīt, viņš bļauj virsū, kas tā pa kafiju, kaut gan reāli pat nezini kā jāizskatās normālai kafijai. Apmācīt viņš sūtīja lietuviešu meitenes no lietuvas uzņēmuma. Latviešu menedžerei neļāva strādāt ar savu komandu, jo visus lēmumus pieņēma kopā ar lietuviešu darbiniecēm, latviešu menedžerei nezinot. Attiecīgi uzņēmumā bija liels bardaks, ļoti daudzas lietas nebija sakārtotas un katrs teica savu informāciju. Lietuvietes ar ali gadžijevu gribēja, lai viss notiek kā lietuvā, bet ne viss tā strādāja latvijā. Viņi negribēja saprast, ka latvieši dzer kafiju un pie kafijas kaut ko ēd klāt, lietuvā ir otrādāk deserts tiek papildināts ar kafiju. Uz ierosinājumiem, ka ir jāpiesaista cilvēki ar kāda veida akciju, tika saņemta atbilde no īpašnieka, ja nav, tad nav klientu. Darbiniekiem tika liktas garas maiņas no 9: 00-22: 30 vakarā un pat vairākas dienas pēc kārtas. Bija īstais grafiks un bija viltus grafiks, ja atnāk darba inspekcija. Latviešu menedžeri atlaida un ielika vietā lietuvieti, kas it kā zina latviešu valodu, bet ļoti sliktā līmenī. Beigās īpašnieks nemaksāja nomas maksu akropolē un nedēļu pirms viņu met ārā viņš paziņo darbiniekiem, ka viņiem vairāk nav darba. Visus darbiniekus paņēma uz šoku un lika parakstīt atlaišanu uz pušu vienošanos un, atstājot bez darba un kompensācijām.
Vienīgā lieta, kas tur bija laba, bija kvalitatīva kafija. Ļoti neiesaku iesaistīties ar šo uzņēmumu un īpašnieku darba attiecībās.

R

Komentāri (1)

Cūkurgailis 10.12.2019

naturalizējies "aļi-baba" ar kalniešu domāšanu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes