www.sudzibas.lv Algas Latvijā Kā lai izdzīvo?

Algas Latvijā - Kā lai izdzīvo?

Es nesaprotu ar kuru galu šeit darba devēji domā, nekas pa šo laiku nav mainījies. Pat tagad strādājot, kā man likās pienācīgā un labā iestādē, mums samazina algas un stundā pelnam 0,70 sant. tas ir normāli?Un kā var vispār gribēt šeit palikt un mēģināt izdzīvot, par šo algu tikai par dzīvokli samaksā un tālāk vari mirt nost.
Kur nu vēl tālāk mācīties augstāko izglītību, neko šeit nevar iesākt.
Un tie kuri labi nopelna to nesaprast,pamēģiniet paši Rīgā izdzīvot par 120 ls mēnesī.

K

A Alexa 29.01.2013

Mūsu valsts prezidents uzskata ka labāk paaugstināt algas deputatiem, un krīze ir parvareta!Es mīlu Latviju šeit viss ir skaidri un gaiši, kad sagaidisim eiro bus vel foršak!!

Ausainītis 30.01.2013

Senos laikos šādi atbrīvojās no prusakiem.tagad no nabadzīgās un neperspektīvās ļaužu masas.

S SKABARGA112 30.01.2013

Vienkārši sapņu zeme! Nevienu brīdi nebiju domājis pamest Latviju, visi skrēja, bet es paliku un cerēju! Es esmu sapratis ka Latvijas valdība drīz mani deportēs uz kādu labāku valsti. Es esmu sapratis, kā Latvijas patriotam, man nav jādzīvo Latvijā lai pierādītu savu patriotismu. Es varu mīlēt savu Latviju dzīvojot piemēram Norvēģijā, pelnīt 2500 Ls ar to ko es protu un diezgan labi. Latvija man var piedāvāt 350 Ls. Tik ļoti es viņu nemīlu, lai dzīvotu Latvijā un tā ciestu! Man ir divi bērni un sieva kas viņus audzina mājās, sanāk ka esmu vienīgais apgādātājs. Ģimenes budžets ir 370 Ls mēnesī. Badā nemirstam, bet neko lieku nevaram atļauties, starp citu dzīvojam laukos. Es nevaru iedomāties kas būtu ja dzīvotu pilsētā!?!

A astrocelotaja 30.01.2013

Lai dzīvotu kā cilvēks, nevis kā bomzis, vajag dibināt savu uzņēmumu. Algoti darbinieki Latvijā skaitās necilvēki, kam vairāk par 200 latiem mēnesī pēc nerakstītā likuma nepienākās.